Fincentrum a.s.
Investujeme.cz Investujeme.cz ČeskéReformy.cz ČeskéReformy.cz Bankaroku.cz Bankaroku.cz Investiceroku.czInvesticeroku.cz Investujeme.sk Investujeme.sk InvesticiaRoka.sk InvestíciaRoka.sk Ověření poradců Ověření poradců

Děkujeme našim partnerům:

wustenrot-logo-no-claim-a5-prechod

fincentrum-mensi-nove ceska-bankovni-asociace logo-fctr-real-hypoindex

 


V bývalé továrně v Lochkově se už může bydlet

Autor: | 19.10.2011 19:16 | Kategorie: Realitní makléř | Komentáře zakázány komentářů

Společnost Euro Ventures Prague zkolaudovala developerský projekt Lochkov Lofts a ve dnech 20. až 22. října se pochlubí veřejnosti. Den otevřených dveří nabídne návštěvníkům nejen prohlídku nových bytů, ale i spoustu bonusů a experty na hypotéky a bydlení.

Projekt Lochkov Lofts je zkolaudovaný a připravený na své nové majitele. „Víme, že nabízíme krásné bydlení, které konečně můžeme představit veřejnosti. Aby toho nebylo málo, naplánovali jsme na tyto dny i bonusové akce“, prozradila Sylva Krtilová, ředitelka společnosti  Euro Ventures Holdings.

Akce se bude konat ve dnech 20. a 21. října v době od 15 od 18 hod a v sobotu 22. října od 10 do 15 hod. V rámci těchto dnů bude možné nahlédnout do tří nově vytvořených vzorových bytů a do několika dalších vybraných jednotek exkluzivního projektu Lochkov Lofts. Klienti mohou v případě zájmu o byt či loft získat 10% kolaudační slevu a navíc 1 ze 3 bonusů, které budou na této akci na výběr, např.  dvě parkovací stání za cenu jednoho, 50% slevu na kuchyňskou linku od studia ALNOX, nebo zařízení bytu originálním nábytkem ve stejném stylu, jako jsou vybaveny vzorové byty.

Dalším bonusem je finanční a realitní poradna. Vzhledem k tomu, že nad bydlením v ČR visí spousta otazníků, např. zvýšené DPH nebo deregulace nájemného, bude přímo na místě odborník na hypoteční úvěry, který zodpoví všechny otázky související s financováním nového bydlení.  „Úrokové sazby hypoték jsou nejnižší od roku 2007. Pro zájemce o hypotéku se tak pořízení vlastního bydlení stává výhodnou investicí. Klienti projektu Lochkov Lofts mohou navíc využít speciální nabídku hypotéky bez poplatku za zpracování, s mimořádnou slevou na úrokové sazbě a s bezplatným znaleckým odhadem.“, řekl Ing. Petr Bultas, obchodní ředitel společnosti HypoAsistent .

Makléři ze společnosti CENTURY 21 Bonus Praha pro změnu zodpoví všechny otázky z oboru realit. „Naši makléři specializující se na lokalitu Lochkov mají dokonalý přehled o tom, co se nabízí jak v novostavbách, tak starých zástavbách a rádi návštěvníkům poradí“, řekl Filip Sajtl, vedoucí developerského oddělení ze společnosti CENTURY 21 Bonus Praha.

V rámci celé otevírací doby je pro rodiče s dětmi připraven program i s odměnou, takže rodiče nemusí mít strach, že by se jejich dítka nudila.

Samozřejmostí bude drobné občerstvení a příjemný a otevřený přístup organizátorů.

Projekt Lochkov Lofts

Lochkov Lofts se nachází v jihozápadní části Prahy, na okraji poklidného Lochkova. Celý projekt vznikl uprostřed malebné krajiny. Na místě bývalé továrny na cikorii, později přebudované na pivovar a sladovnu, vzniklo 76 originálních bytů s industriálními prvky. Nabízí tak exkluzivní a osobité bydlení pro všechny, kteří touží získat výjimečný byt s unikátními detaily a působivou atmosférou, a přitom požadují klidné, komfortní bydlení v zeleni, občanskou vybavenost v dosahu a dobrou dostupnost do centra hlavního města. To vše rezidenční projekt Lochkov Lofts splňuje a navíc představuje citlivou symbiózu historických budov se soudobou architekturou v moderním stylu, což lze shrnout výrazem „úžasný Genius loci“.

Společnost Euro Ventures Prague

Euro Ventures je developerská společnost specializující se na výstavbu rezidenčních projektů a investorské aktivity. V České republice působí od roku 2004. Zaměřuje se především na rekonstrukci historických domů v širším centru Prahy a renovaci kulturních a průmyslových staveb v okolí hlavního města. Jedním z prvních úspěšně dokončených projektů Euro Ventures je renovace secesního domu z počátku 19. století v Mělnické ul. 10 na Malé Straně. Dalším úspěšným projektem je Žerotínova 40. Další projekt jsou ve fázi např. projekt U Turského rybníka, který je situován do malebné vesničky Tursko na západě Prahy mezi obcemi Roztoky a Kralupy nad Vltavou. Rekonstrukcí původních koníren a výstavbou nových řadových a bytových domů zde vznikne zajímavé bydlení ve venkovském stylu nedaleko rybníka s lipovou alejí.

CENTURY 21 Bonus Praha

Skupina BONUS Group, jejíž Česká část vstoupila v roce 2009 do realitní skupiny CENTURY 21, je na trhu již více jak 11 let a má 150 zaměstnanců a makléřů. Je tuzemskou jedničkou v prodejích developerských projektů a na českém trhu má v tomto segmentu - z hlediska pokrytí všech regionů -  nejsilnější postavení. Svou činnost provozuje ve dvaceti pobočkách v České republice, na Slovensku, v Rusku, ve Velké Británii a v USA. Její roční obrat v prodeji nemovitostí činní přes čtyři miliardy korun.

V bývalé továrně v Lochkově se už může bydlet >> sdílejte na sociálních sítích

 
Reklama

 

 

Přidávání komentářů bylo zakázáno.


Články z Realitní makléř

Jana Zámečníková | 27.10.2016 00:00 Zájem o nové byty ochabuje, ceny strmě stoupají. Blíží se zlom?

Zájem o nové bydlení v Praze ve třetím čtvrtletí 2016 polevil. Ceny však i nadále pokračují ve spanilé jízdě směrem vzhůru. Průměrná cena za metr čtvereční prodaného bytu se přiblížila hranici 70 tisíc korun. Dostává se trh s novými byty do zlomu? Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0
Komerční sdelení
br2016-300-300

Jana Zámečníková | 26.10.2016 00:00 Budoucnost Čechů je ve vlastním bydlení

Příznivá ekonomická situace v kombinaci s nízkými úrokovými sazbami nahrává bydlení ve vlastním. Bydlení v pronájmu Češi navíc většinou nevnímají jako definitivní řešení. Svou budoucnost vidí pod vlastní střechou. Od nákupu bytů Čechy neodrazují ani rostoucí ceny nemovitostí. Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

Petr Zámečník | 25.10.2016 00:00 Daň z nabytí se mění… pozor na smlouvy o prodeji nemovitosti

S účinností od 1. 11. 2016 dochází k významné změně. Daňovým poplatníkem bude nabyvatel. To s sebou ale může přinést komplikace ve smlouvách o prodeji nemovitostí. Jak se vyhnout problémům? Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

Jana Zámečníková | 21.10.2016 00:00 Spolubydlící opravují cizí byty na své náklady

Spolubydlení již není pouze doménou studentů. Společnému bydlení dávají stále častěji přednost i mladí lidé s ukončeným vzděláním. Důvodem jsou nejen nižší výdaje za nájem, ale také touha nebýt sám. Někteří lidé jsou dokonce ochotni opravit a zvelebit cizí byt i na vlastní náklady. Do čeho nejčastěji investují a na kolik je to přijde?  Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

Zbyněk Drobiš | 20.10.2016 00:00 Může nájemce dát byt do podnájmu i bez souhlasu pronajímatele?

Může nájemce dát třetí osobě do podnájmu byt, aniž by potřeboval souhlas pronajímatele? V jaké situaci může nastat domněnka souhlasu pronajímatele s podnájmem bytu? A jaké sankce hrozí nájemci při porušení ustanovení o podnájmu bytu? Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

Další články »

Krátké zprávy z Realitní makléř

27.10.2016 16:01 U Václavského náměstí vyroste nový developerský projekt

Pražský magistrát stanovil podmínky, podle kterých se budou muset řídit úřady v průběhu stavebního řízení. Mezi těmito podmínkami je i předpoklad šetrného začlenění projektu mezi okolní historické budovy. Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

26.10.2016 14:45 Praha hledá kompromis s majiteli pozemků pro stavbu metra D

Hlavní město Praha hledá dohodu s majiteli pozemků, které je potřeba získat pro stavbu metra D. Zvažované vyvlastňování již není na pořadu dne. Místo toho chce město najít kompromis.  Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

21.10.2016 15:43 Antimonopolní úřad prověřuje akvizici realitní skupiny CPI Radovana Vítka

Realitní skupina CPI Property Group podnikatele Radovana Vítka převezme společnost CPI Hotels, která provozuje hotely vlastněné skupinou. Akvizici začal prošetřovat Úřad pro ochranu hospodářské soutěže (ÚOHS). Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

17.10.2016 15:08 Paneláky jdou na dračku. Ceny vzrostly již o pětinu

Ceny bytů v panelových domech zdražily za poslední dva roky o 21 procent. Ceny nových bytů přitom vzrostly „pouze“ o 14,3 procenta. Byty v panelácích i přesto zůstávají stále levnější než v cihlových domech či novostavbách. Vyplývá to z údajů portálu Cenovamapa.org. Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

14.10.2016 14:57 Ceny bytů v Praze mají největší výkyvové rozdíly mezi ostatními srovnatelnými městy

Ceny nových bytů v centru Prahy jsou dvakrát i třikrát dražší než ceny bytů na okraji Prahy. Mezi ostatními srovnatelnými městy se tak v žebříčku umístila Praha na prvním místě. Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

Další krátké zprávy »

Anketa

Přijdou do České republiky záporné úrokové sazby hypoték?

Rozhodně ano. (386)
 
Spíše ano. (54)
 
Spíše ne. (47)
 
Rozhodně ne. (63)
 Celkem hlasovalo 550 čtenářů

Nejčtenější články z Realitní makléř za posledních 14 dní

Jana Zámečníková | 21.10.2016 00:00 Spolubydlící opravují cizí byty na své náklady

Spolubydlení již není pouze doménou studentů. Společnému bydlení dávají stále častěji přednost i mladí lidé s ukončeným vzděláním. Důvodem jsou nejen nižší výdaje za nájem, ale také touha nebýt sám. Někteří lidé jsou dokonce ochotni opravit a zvelebit cizí byt i na vlastní náklady. Do čeho nejčastěji investují a na kolik je to přijde?  Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

Zbyněk Drobiš | 20.10.2016 00:00 Může nájemce dát byt do podnájmu i bez souhlasu pronajímatele?

Může nájemce dát třetí osobě do podnájmu byt, aniž by potřeboval souhlas pronajímatele? V jaké situaci může nastat domněnka souhlasu pronajímatele s podnájmem bytu? A jaké sankce hrozí nájemci při porušení ustanovení o podnájmu bytu? Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

Jana Zámečníková | 18.10.2016 00:00 Pozor na podvodné nabídky na odkup zemědělské půdy!

Ceny zemědělské půdy rok od roku stoupají. Situace využívají spekulanti, kteří majitelům rozesílají nejrůznější nabídky na odkup zemědělské půdy. Nabídky přímých zájemců ale obvykle nepatří k těm nejvýhodnějším. Před podvodnými nabídkami již varovalo i ministerstvo zemědělství. Celá zpráva »

Komentářů: 1 / 1 Poslední komentář: 01.01.1970 01:00

Zbyněk Drobiš | 13.10.2016 00:00 Nejsilnější dědický titul? Sepište dědickou smlouvu…

Dědická smlouva je nejsilnějším dědickým titulem, který je opět součástí našeho právního řádu s účinností nového občanského zákoníku. Tento staronový institut dědického práva představuje vhodné řešení dědických vztahů za života zůstavitele. Jaké jsou zákonné podmínky pro uzavření dědické smlouvy? Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

Další články »