Fincentrum a.s.
Investujeme.cz Investujeme.cz ČeskéReformy.cz ČeskéReformy.cz Bankaroku.cz Bankaroku.cz Investiceroku.czInvesticeroku.cz Investujeme.sk Investujeme.sk InvesticiaRoka.sk InvestíciaRoka.sk Ověření poradců Ověření poradců

Děkujeme našim partnerům:

wustenrot-logo-no-claim-a5-prechod

fincentrum-mensi-nove ceska-bankovni-asociace logo-fctr-real-hypoindex

 


Výhodně a bezpečně s Wüstenrotem

Autor: | 16.07.2009 15:31 | Kategorie: Stavební spoření | Komentáře zakázány komentářů

Přemýšlíte, jak investovat peníze? Jedním z nejbezpečnějších a nejvýhodnějších finančních produktů na českém trhu je stavební spoření. Pokud uvažujete o tom, že byste si opět „stavebko“ uzavřeli, je dobré se důkladně porozhlédnout po tom, co trh nabízí. Zajímavou možnost představuje firma Wüstenrot, která v letošním roce nabízí nejvyšší úrokovou sazbu, a to 2,2 %. Nyní můžete se stavební spořitelnou Wüstenrot dosáhnout výnosu dokonce až 7,1 %! A klienti, kteří uzavřou smlouvu do 31. srpna, mají šanci získat ještě mnohem více.

S úrokovou sazbou u firmy Wüstenrot ve výši 2,2 % a státní podporou 3000 Kč se můžete dopracovat k průměrnému ročnímu výnosu až 7,1 %. Navíc až do 31. srpna máte nyní možnost dostat na svou smlouvu další zvýhodnění. Pokud uzavřete smlouvu o stavebním spoření s cílovou částkou od 250 000 Kč a do konce listopadu vložíte na smlouvu 20 000 Kč, obdržíte mimořádnou prémii 1000 Kč.


Pro děti bez poplatků

Firma Wüstenrot v letošním roce vychází vstříc všem dětem a především jejich rodičům. Za smlouvu pro děti do 18 let pod názvem Kamarád totiž neplatíte úhradu za uzavření a ušetříte tak 1 500 Kč! Běžně si uzavření smlouvy stavební spořitelny účtují poplatek kolem 1 % z cílové částky.

Můžete si vybrat, jak budete platit

Jednotlivé platby na účet stavebního spoření si můžete vybrat dle svých možností. Lze volit mezi měsíčními platbami a mezi splátkou jednou za rok. Ke své naspořené částce obdržíte ještě státní podporu ve výši 15 % z ročně uspořené částky, maximálně však 3 000 Kč. Optimální roční uspořená částka činí 20 000 Kč. Nárok na státní podporu ale vzniká pouze při dodržení vázací doby 6 let, to znamená, že peníze nesmí být vybrány dříve než za 6 let. Státní podpora se připisuje na rodné číslo, takže sami za sebe nemůžete pobírat více státních podpor ze stavebního spoření, smluv však můžete mít libovolné množství.

Naspořené peníze přijdou jistě vhod

Po uplynutí doby, po kterou jste si peníze spořili, si je můžete buď vybrat a použít podle svého uvážení, nebo můžete zvýšit cílovou částku a spořit dál. Další variantou je uzavřít smlouvu novou.

Spořitelnu zvolte pečlivě

Při volbě stavební spořitelny pro uzavření smlouvy o stavebním spoření je zapotřebí nejen porovnat výši úhrady za uzavření smlouvy, ale také kolik zaplatíte ročně za vedení účtu, jak jsou vaše vklady úročeny, jaké služby a servis nabízí spořitelna bezplatně a jaké možnosti máte, pokud budete chtít v budoucnu čerpat překlenovací nebo řádný úvěr.

„Klient již při podpisu smlouvy přesně ví, kolika procenty mu budou vložené finanční prostředky úročeny, jaké jsou podmínky pro státní podporu a jaká bude úroková sazba případného úvěru“, říká Helena Dušková, mluvčí Wüstenrot stavební spořitelny.

Více informací získáte na adrese www.wuestenrot.cz a na infolince 800 225 555.

Výhodně a bezpečně s Wüstenrotem >> sdílejte na sociálních sítích

 
Reklama

 

 

Přidávání komentářů bylo zakázáno.


Články z Stavební spoření

Jana Zámečníková | 24.10.2016 00:01 Stavební spořitelny se přetahují o klienty. Novou zbraní je refinancování

Úvěrům se stále nepřestává dařit a vědí to i stavební spořitelny. Proto vytahují nová esa z rukávů, aby získaly další úvěrové klienty. Potenciál vidí nyní v refinancování úvěrů od jiných stavebních spořitelen. Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0
Komerční sdelení
br2016-300-300

Jana Zámečníková | 17.10.2016 00:00 Nový zákon o úvěru: Změny se dotknou i stavebních spořitelen

S příchodem prosince začne platit nový zákon o úvěru pro spotřebitele. Všechny úvěry poskytované stavebními spořitelnami budou nově v tomto zákoně sjednoceny. Stavební spořitelny čeká ale i celá řada dalších změn. Přípravy stavebních spořitelen jsou v plném proudu. Modrá pyramida je ale v předstihu a úvěry podle nových pravidel začne poskytovat dokonce dříve. (Aktualizováno) Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

Jana Zámečníková | 13.09.2016 00:00 Zastaralý bytový fond nahrává stavebním spořitelnám

Bytový fond v České republice je poměrně zastaralý. Není proto divu, že investice směřují právě převážně do jeho obnovy. Téměř polovina poskytnutých úvěrů ze stavebního spoření byla vloni použita na modernizace a údržby bytů a domů. Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

Jana Zámečníková | 07.09.2016 00:00 Nové bydlení s půjčkou od stavební spořitelny

Potřebujete půjčit na nové bydlení nebo postavit dům? Se zástavou nemovitosti vám půjčí nejen banky, ale i stavební spořitelny. Jsou úvěry na nové bydlení výhodnější u stavebních spořitelen? Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

Jana Zámečníková | 25.08.2016 00:00 Stavební spořitelny lákají na úvěry bez zajištění

Klienti stavebních spořitelen letos uzavírají více smluv než v loňském roce, na druhou stranu ale zpomaluje tempo úvěrování. Stavební spořitelny proto hledají způsoby, jak klienty na úvěry nalákat, úvěry zlevňují. Neváhají ani hledat další způsoby, jak klientovi nabídnout ještě výhodnější podmínky. (Aktualizováno) Celá zpráva »

Komentářů: 2 / 2 Poslední komentář: 25.08.2016 13:05

Další články »

Krátké zprávy z Stavební spoření

03.10.2016 13:32 Poradci Stavební spořitelny České spořitelny míří do terénu

Nová služba ČS Plus Stavební spořitelny České spořitelny (SSČS) chce nabídnout klientům finanční i nefinanční produkty spojené s bydlením v terénu. SSČS hodlá do konce roku 2018 spolupracovat s 250 poradci. Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

27.06.2016 11:39 ČMSS nabízí zajištěné meziúvěry od 1,9 %

Českomoravská stavební spořitelna (ČMSS) zlevnila meziúvěry zajištěné nemovitostí podle typu a výše meziúvěru až o 0,4 procentního bodu. Úrokové sazby zajištěných úvěrů lze tedy získat již od 1,9 %. Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

10.05.2016 13:55 Stavební spořitelny sníží od léta úroky

Úroky na stavebním spoření mohou klesnout i o více než polovinu. Stavební spořitelny by ke změně mohly přistoupit již od léta. „Budeme to muset udělat. Předpokládáme, že to bude od července," potvrdil Vladimír Staňura, šéf Českomoravské stavební spořitelny. Celá zpráva »

Komentářů: 1 / 1 Poslední komentář: 11.05.2016 19:21

12.04.2016 15:03 Stavební spoření odstraní diskriminaci registrovaných partnerů

Vláda se shodla na změně zákona o stavebním spoření, který dosud dikriminoval registrované páry. Zákon nově umožní čerpání úvěru ze stavebního spoření i na bytové potřeby registrovaného partnera. Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

17.03.2016 12:43 Dojde ke zjednodušení výpovědi stavebního spoření nezletilých dětí

Senátoři rozhodli, že po ukončení zákonné šestileté vázací doby spoření nebude potřeba souhlas soudu pro výpověď stavebního spoření nezletilých dětí.  Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

Další krátké zprávy »

Anketa

Přijdou do České republiky záporné úrokové sazby hypoték?

Rozhodně ano. (371)
 
Spíše ano. (52)
 
Spíše ne. (47)
 
Rozhodně ne. (60)
 Celkem hlasovalo 530 čtenářů

Nejčtenější články z Stavební spoření za posledních 14 dní

Jana Zámečníková | 17.10.2016 00:00 Nový zákon o úvěru: Změny se dotknou i stavebních spořitelen

S příchodem prosince začne platit nový zákon o úvěru pro spotřebitele. Všechny úvěry poskytované stavebními spořitelnami budou nově v tomto zákoně sjednoceny. Stavební spořitelny čeká ale i celá řada dalších změn. Přípravy stavebních spořitelen jsou v plném proudu. Modrá pyramida je ale v předstihu a úvěry podle nových pravidel začne poskytovat dokonce dříve. (Aktualizováno) Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

Další články »