Fincentrum a.s.
Investujeme.cz Investujeme.cz ČeskéReformy.cz ČeskéReformy.cz Bankaroku.cz Bankaroku.cz Investiceroku.czInvesticeroku.cz Investujeme.sk Investujeme.sk InvesticiaRoka.sk InvestíciaRoka.sk Ověření poradců Ověření poradců

Děkujeme našim partnerům:

wustenrot-logo-no-claim-a5-prechod

fincentrum-mensi-nove ceska-bankovni-asociace logo-fctr-real-hypoindex

 


Zájem o přefinancování úvěrem od ČMSS výrazně roste. Navštivte stránky www.preuverujte.cz

Autor: | 29.04.2008 15:59 | Kategorie: Stavební spoření | Komentáře zakázány komentářů

Poptávka po úvěrech na bydlení Českomoravské stavební spořitelny v prvním čtvrtletí tohoto roku vzrostla. Jen za leden až březen poskytla bezmála 16 tisíc překlenovacích úvěrů a úvěrů ze stavebního spoření v celkovém objemu 7,7 miliardy korun. Na konci čtvrtletí se celkový objem úvěrů na bydlení, pro které si od roku 1993 lidé přišli do ČMSS, přiblížil 160 miliardám korun. Spořitelna s liškou ve znaku je tak v České republice největším poskytovatelem úvěrů na bydlení obyvatelům.

Čtvrtletním výsledkům úvěrového obchodu ČMSS dominuje jedinečný rekord za měsíc březen. V tomto měsíci poskytla Liška úvěry na bydlení v objemu větším než 3,1 miliardy korun. To je rekord ČMSS i celého oboru stavebního spoření v ČR. A růstový trend signalizují i výsledky za měsíc duben.

Růst objemu poskytovaných úvěrů významně podporuje i zvyšující se zájem o přeúvěrování hypoték. „Po našich úvěrech je v současnosti opravdu vysoká poptávka. Mnozí klienti, kteří dosud měli hypoteční úvěr, se rozhodují pro přeúvěrování právě u nás.  U Lišky získávají zaručený dlouhodobý neměnný úrok,“ zdůrazňuje člen představenstva ČMSS Manfred Koller.

Nejběžnějším případem je přeúvěrování koupě bytu nebo rodinného domu. Bude-li původní zatížení shodné nebo vyšší než z nově poskytovaného úvěru od ČMSS, tak klient nepotřebuje k žádosti žádné podklady o bonitě. K žádostí navíc stačí přiložit pouze kopie listu vlastnictví a kupní smlouvy. A pokud nesplacená část hypotéky tvoří maximálně 80 procent kupní ceny, tak není třeba ani standardních dokladů pro zajištění úvěru.

Na rostoucí poptávku po přeúvěrování reaguje též nová komunikační kampaň ČMSS, která startuje již 1. května t.r. „Důraz klademe na profesionalitu a kvalitu poradenství. A právě s tímto cílem otevíráme i speciální webovou stránku www.preuverovani.cz,“ uvádí ředitel  marketingu a komunikace ČMSS Rostislav Trávníček. Jde o netradiční stránky, které využívají široké možnosti dnešního internetu. V bankovním sektoru se nesporně jedná o jedinečný počin.

Základním stavebním kamenem kampaně je nový internetový portál www.preuverujte.cz, který bude mj. také propagován speciálními tiskovými inzeráty ve vybraných médiích. Zájemce o podrobnější informace přivítají na webu www.preuverovani.cz virtuální poradci. Ti jej provedou celou problematikou a poskytnou důležité základní informace. A poté zprostředkují kontakt na místně příslušného finančního poradce ČMSS. Ten zájemci zpracuje projekt přeúvěrování přesně na míru.

Tisková zpráva ČMSS

Zájem o přefinancování úvěrem od ČMSS výrazně roste. Navštivte stránky www.preuverujte.cz >> sdílejte na sociálních sítích

 
Reklama

 

 

Přidávání komentářů bylo zakázáno.


Články z Stavební spoření

Jana Zámečníková | 24.10.2016 00:01 Stavební spořitelny se přetahují o klienty. Novou zbraní je refinancování

Úvěrům se stále nepřestává dařit a vědí to i stavební spořitelny. Proto vytahují nová esa z rukávů, aby získaly další úvěrové klienty. Potenciál vidí nyní v refinancování úvěrů od jiných stavebních spořitelen. Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0
Komerční sdelení
br2016-300-300

Jana Zámečníková | 17.10.2016 00:00 Nový zákon o úvěru: Změny se dotknou i stavebních spořitelen

S příchodem prosince začne platit nový zákon o úvěru pro spotřebitele. Všechny úvěry poskytované stavebními spořitelnami budou nově v tomto zákoně sjednoceny. Stavební spořitelny čeká ale i celá řada dalších změn. Přípravy stavebních spořitelen jsou v plném proudu. Modrá pyramida je ale v předstihu a úvěry podle nových pravidel začne poskytovat dokonce dříve. (Aktualizováno) Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

Jana Zámečníková | 13.09.2016 00:00 Zastaralý bytový fond nahrává stavebním spořitelnám

Bytový fond v České republice je poměrně zastaralý. Není proto divu, že investice směřují právě převážně do jeho obnovy. Téměř polovina poskytnutých úvěrů ze stavebního spoření byla vloni použita na modernizace a údržby bytů a domů. Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

Jana Zámečníková | 07.09.2016 00:00 Nové bydlení s půjčkou od stavební spořitelny

Potřebujete půjčit na nové bydlení nebo postavit dům? Se zástavou nemovitosti vám půjčí nejen banky, ale i stavební spořitelny. Jsou úvěry na nové bydlení výhodnější u stavebních spořitelen? Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

Jana Zámečníková | 25.08.2016 00:00 Stavební spořitelny lákají na úvěry bez zajištění

Klienti stavebních spořitelen letos uzavírají více smluv než v loňském roce, na druhou stranu ale zpomaluje tempo úvěrování. Stavební spořitelny proto hledají způsoby, jak klienty na úvěry nalákat, úvěry zlevňují. Neváhají ani hledat další způsoby, jak klientovi nabídnout ještě výhodnější podmínky. (Aktualizováno) Celá zpráva »

Komentářů: 2 / 2 Poslední komentář: 25.08.2016 13:05

Další články »

Krátké zprávy z Stavební spoření

03.10.2016 13:32 Poradci Stavební spořitelny České spořitelny míří do terénu

Nová služba ČS Plus Stavební spořitelny České spořitelny (SSČS) chce nabídnout klientům finanční i nefinanční produkty spojené s bydlením v terénu. SSČS hodlá do konce roku 2018 spolupracovat s 250 poradci. Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

27.06.2016 11:39 ČMSS nabízí zajištěné meziúvěry od 1,9 %

Českomoravská stavební spořitelna (ČMSS) zlevnila meziúvěry zajištěné nemovitostí podle typu a výše meziúvěru až o 0,4 procentního bodu. Úrokové sazby zajištěných úvěrů lze tedy získat již od 1,9 %. Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

10.05.2016 13:55 Stavební spořitelny sníží od léta úroky

Úroky na stavebním spoření mohou klesnout i o více než polovinu. Stavební spořitelny by ke změně mohly přistoupit již od léta. „Budeme to muset udělat. Předpokládáme, že to bude od července," potvrdil Vladimír Staňura, šéf Českomoravské stavební spořitelny. Celá zpráva »

Komentářů: 1 / 1 Poslední komentář: 11.05.2016 19:21

12.04.2016 15:03 Stavební spoření odstraní diskriminaci registrovaných partnerů

Vláda se shodla na změně zákona o stavebním spoření, který dosud dikriminoval registrované páry. Zákon nově umožní čerpání úvěru ze stavebního spoření i na bytové potřeby registrovaného partnera. Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

17.03.2016 12:43 Dojde ke zjednodušení výpovědi stavebního spoření nezletilých dětí

Senátoři rozhodli, že po ukončení zákonné šestileté vázací doby spoření nebude potřeba souhlas soudu pro výpověď stavebního spoření nezletilých dětí.  Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

Další krátké zprávy »

Anketa

Přijdou do České republiky záporné úrokové sazby hypoték?

Rozhodně ano. (372)
 
Spíše ano. (53)
 
Spíše ne. (47)
 
Rozhodně ne. (60)
 Celkem hlasovalo 532 čtenářů

Nejčtenější články z Stavební spoření za posledních 14 dní

Jana Zámečníková | 17.10.2016 00:00 Nový zákon o úvěru: Změny se dotknou i stavebních spořitelen

S příchodem prosince začne platit nový zákon o úvěru pro spotřebitele. Všechny úvěry poskytované stavebními spořitelnami budou nově v tomto zákoně sjednoceny. Stavební spořitelny čeká ale i celá řada dalších změn. Přípravy stavebních spořitelen jsou v plném proudu. Modrá pyramida je ale v předstihu a úvěry podle nových pravidel začne poskytovat dokonce dříve. (Aktualizováno) Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

Další články »