Středa 18. října. Svátek má Lukáš.

20% bonus nabízí všem novým klientům DIRECT Pojišťovna

Všem novým klientům, kteří si u DIRECT Pojišťovny sjednají pojištění domácnosti, získají vstupní bonus – 20% slevu z ceny pojištění.

Stejně jako u produktů pro motoristy poskytuje DIRECT Pojišťovna u pojištění majetku bonus za bezeškodní průběh, a to až do výše 30 % (za každý rok trvání pojištění bez pojistné události získává klient 5% slevu na pojistném). Klienti DIRECT Pojišťovny navíc získávají v ceně pojištění asistenční služby a pojištění zahrady či květin na terasách, balkonech apod.

 „DIRECT Pojišťovna pojišťuje majetek na nové ceny. V případě pojistné události tak klient získá pojistné plnění v takové výši, aby si za zničenou věc mohl pořídit věc novou. Pojištění na novou cenu tedy zajistí uvedení domácnosti do původního stavu,“ říká Tomáš Zavoral, tiskový mluvčí DIRECT Pojišťovny.

Pojištění domácnosti od DIRECT Pojišťovny se vztahuje na vybavení bytu či domu (spotřebiče, elektronika, nábytek, šperky či oblečení), ale současně chrání také sportovní či jiné vybavení uložené v nebytových prostorách – ve sklepě, garáži nebo komoře. Bonus v podobě pojištění  zahrady nabízí klientům ochranu na věci na zahradě, balkonu nebo terase náležící k domu či bytu. Kočárek a invalidní vozík je pak pojištěn kdekoli na území celé České republiky.

Zdroj: Tisková zpráva DIRECT Pojišťovny

Předchozí článek: «
Následující článek: »

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *