Úterý 17. října. Svátek má Hedvika.

ARK ČR bude vyžadovat od svých členů certifikaci ISO. Nově začíná přijímat i realitní makléře – fyzické osoby

Asociace realitních kanceláří (ARK ČR) se nyní otvírá také členům z řad fyzických osob. Snižuje poplatky za členství menších realitních kanceláří. Na druhou stranu vyžaduje od všech členů certifikaci ISO.

Členem ARK ČR se bude moci stát podle nových pravidel také fyzická osoba. Na druhou stranu Asociace zavádí pro své členy povinnou certifikaci podle norem ISO. Poslední změnou je úprava členských příspěvků. Menší realitní kanceláře (definované jako ty, které nejsou plátci DPH) budou již od letošního roku platit za své členství ročně o pět tisíc korun méně, než realitní kancelář-plátce DPH.

"Povinné vzdělávání makléřů je jedním hlavních prvků, jímž se členové naší odlišují od těch ostatních. Jenom díky tomu mohu dát ruku do ohně za odbornou způsobilost našich členských kanceláří. A certifikace podle norem ISO je jenom logickým dalším krokem v naší snaze, abychom zůstali výlučným klubem těch, kdo poskytují klientům opravdu kvalitní služby," říká generální sekretář Asociace realitních kanceláří ČR Jan Borůvka.

Zdroj:
Tisková zpráva ARK ČR

Předchozí článek: «
Následující článek: »

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *