Sobota 21. října. Svátek má Brigita.

Betaverze nového Sreality zatím nenadchla

Podle hodnocení serveru Lupa.cz je nová verze realitního serveru Sreality.cz velmi skoupá na novinky. Nová verze přitom měla zaujmout právě novými službami.

Server Sreality se v poslední době dostal do povědomí mnohých čtenářů nejenom svými službami, ale také bojem s některými realitními kancelářemi, které reagovali na jeho nově avizovaný obchodní model.

Inovace se týkají především vyhledávání, a to jak co se týče lokality, rozměrů, stavu nemovitosti, tak i ukládání vyhledávacích výrazů. Co se týče vyhledávání v určité oblasti, definované vybranou ulicí, musí na něj uživatelé zapomenout.

Stejně jako původně existující vyhledávací políčko pro zadání textu, v němž bylo možná například zadat balkon a vyhledat byty s balkonem. Není také možné vyhledávat ve více lokalitách najednou a spojení vyhledávaných nemovitostí s mapami také nefunguje.

Zdroj:
Lupa.cz

Předchozí článek: «
Následující článek: »

2 komentářů k článku “Betaverze nového Sreality zatím nenadchla”

 1. Vojtík napsal:

  Je to bída
  Já jsem hlavně hýčkal myšlenku,že nebudu muset vyhledávat nemovitosti ulici po ulici,nýbrž že zabodnu ukazováček do mapy.cz a řeknu:najdi mi byt požadovaných parametrů do (např.)700 metrů vzdušnou čarou od tohoto bodu,lhostejno jestli je to v téhle,nebo sousední ulici…

  Vzhledem k tomu,že seznam vlastní mapy.cz,tato funkce by se dala pořídit skoro zadarmo.Na sreality.cz jsou jednoduše hlupáci.

  Přitom by tato funkce byla vítána všemi.Zná někdo někoho,kdo mermomocí chce bydlet v nějaké ulici a nezajímají ho byty ve vedlejší?

  1. Radek napsal:

   RE: Je to bída
   Je-li tou ulicí nábřeží, pak ano ;-).
   Ale jinak naprosto souhlasím.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *