Úterý 17. října. Svátek má Hedvika.

CENTRAL GROUP spouští další cenovou válku

Central Group d 19. září zařazuje do prodeje novou etapu nejúspěšnějšího bytového projektu v české historii. Bude nabízet dalších 264 bytů a ateliérů v lokalitě Javorová čtvrť v Praze 10 – Horních Měcholupech. Ceny se v této etapě pohybují již od 23 200 Kč/m2 a v průměru vycházejí na 34 700 Kč/m2. Na všechny nově prodávané nemovitosti se nyní vztahují zaváděcí slevy 5%, které platí jen do listopadu.

Společnost garantuje nejlepší ceny všech svých bytů a domů. „Pokud klient najde srovnatelnou nemovitost s lepší cenou oproti naší nabídce, my cenu dorovnáme a navíc přidáme bonus ve výši 100.000 korun,“ potvrzuje šéf CENTRAL GROUP Dušan Kunovský.

Central Group tak vstupuje do dalšího boje se společností Ekospol, která také prodává novostavby v dané lokalitě. Ekospol má byty o něco levnější, ale Central Group do cen zahrnuje i parkovací stání a sklep. 

U mnoha developerských projektů je běžné, že jsou inzerovány pouze ceny samostatných bytů. To, že k bytu je nutné přikoupit ještě parkovací stání nebo sklep, je klientovi sděleno až následně. V mnohých případech se jedná o stovky tisíc korun. Velmi často jsou také ceny prezentovány bez DPH a to je pro lidi velmi matoucí,“ komentuje situaci na trhu Kunovský s tím, že CENTRAL GROUP vždy prezentuje všechny své ceny ALL INCLUSIVE a přehledně strukturované.

Zdroj: Tisková zpráva Central Group

Předchozí článek: «
Následující článek: »

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *