Středa 21. srpna. Svátek má Johana.

Centrála Komerční banky Na Příkopě je na prodej

Komerční banka prodává svou centrálu Na Příkopě 33 v Praze. Nemovitost o rozloze 16 tisíc metrů čtverečních nabídla vybraným investorům. Centrála se může přeměnit na hotel, kancelářskou budovu či obchodní dům. Pobočku na této adrese hodlá banka zachovat.  

„Naším záměrem je co nejefektivněji využít stávající nemovitostní portfolio banky. Namísto budovy Na Příkopě proto využijeme prostory reprezentativní budovy Komerční banky na Václavském náměstí a rovněž budovu ve Stodůlkách. Z pohledu našich klientů je však zásadní, že zde bude v plném rozsahu zachovaná pobočka, která po plánované rekonstrukci nabídne lepší prostředí, rychlejší a diskrétnější obsluhu a moderní bankovní technologie,“ uvedl Libor Lőfler, člen představenstva Komerční banky.    

„Budova kromě své prvotřídní lokace v samém srdci Prahy v sousedství Prašné brány nabízí široký developerský potenciál, čímž se stává atraktivní pro různé typy investorů. Budovu je možné díky její flexibilitě konvertovat na moderní kancelářské prostory, hotel, obchodní dům nebo kombinaci kanceláří a krátkodobého ubytování. Chceme oslovit jak skupinu českých investorů, tak i etablované zahraniční subjekty, kteří touží vlastnit trofejní nemovitost v centru Prahy,“ doplnil David Sajner, Associate Director & Head of Sales společnosti Knight Frank. 

Zdroj: Tisková zpráva Komerční banky

Předchozí článek: «
Následující článek: »

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *