Středa 28. července. Svátek má Viktor.

Česká spořitelna zlevňuje hypotéky

Česká spořitelna od 12. června 2017 snížila úrokové sazby pětiletých a osmiletých fixací z 2,19 procenta na 1,99 procenta. Desetileté fixace zlevnila dokonce o 0,2 procentního bodu na 2,09 procenta.

„Nově si u nás mohou lidé sjednat hypotéku s výhodnou úrokovou sazbou. Ta začíná už na 1,99 % pro pětiletou a osmiletou fixaci, kterou klienti poptávají nejvíce,“ řekl Karel Chábek, manažer hypoték České spořitelny. Podmínkou získání výhodnější sazby je pojištění hypotéky proti neschopnosti splácet a platba splátek z aktivního účtu u České spořitelny.

Snížením sazeb se Česká spořitelna rozhodla podpořit zájem, který v 1. čtvrtletí 2017 vedl k navýšení tržního podílu banky o sedm procentních bodů na 33 %. „Na růstu našeho tržního podílu se vedle příznivých úrokových sazeb podepsal i fakt, že u hypoték máme díky dlouholetým zkušenostem s jejich poskytováním nastavený rychlý schvalovací proces. Jsme tak schopni zvládnout velké množství obchodů v krátkém čase a vyjít vstříc klientům, kteří poptávají financování vlastního bydlení,“ řekl Karel Chábek, manažer hypoték České spořitelny.

Zdroj: Tisková zpráva České spořitelny

Předchozí článek: «
Následující článek: »

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *