Čtvrtek 13. května. Svátek má Servác.

Český realitní trh se rozroste o jednoho z největších světových hráčů

Jedna z největších světových realitních kanceláří Keller Williams vstoupí na začátku června na český realitní trh. Keller Williams poskytl franšízu pro Českou republiku společnosti Austin Street, ve které má většinový podíl Jana Hrstková, advokátka působící mimo jiné ve vedení Muzea Kampa.

„Keller Williams Czech Republic oficiálně zahajuje svoji činnost 4. června představením společnosti v rezidenci amerického velvyslance v Praze za jeho účasti,“ uvedla zástupkyně franšízy pro Českou republiku Mária Lazarová.

Keller Williams má 940 poboček se 181 tisíci makléři ve 31 zemích po celém světě. Na českém trhu hodlá působit ve všech segmentech, od luxusních bytů až po běžné nemovitosti.

„Před deseti lety zde bylo šest známých amerických realitních franšíz a na trhu dnes zůstaly tři. Pokud Keller Williams nepřinese zásadní technologický postup a styl práce, její vstup a růst na přeplněném a zralém českém trhu s jinými pravidly prodeje, než v USA bude velmi velmi obtížný,“ uvedl Jaroslav Tamchyna z Českého institutu pro franchising.

Zdroj: E15.cz

Předchozí článek: «
Následující článek: »

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *