Pondělí 19. dubna. Svátek má Rostislav.

Cimex investuje v Mariánských Lázní miliardy

Realitní skupina Cimex Petra Lukeše hodlá v Mariánských Lázních investovat miliardy korun do stavby druhého městského centra. Součástí jednoho z největších developerských projektů mimo Prahu budou hotely, kanceláře i byty.

„Jsme úplně na začátku. Ve stadiu příprav je i financování,“ sdělil Pavel Šťastný, jeden z vrcholových manažerů skupiny. S financováním by mohlo investorům pomoci zařazení lázeňského města do seznamu chráněných lokalit UNESCO, které by přineslo i řadu dotací.

Mariánské Lázně jsou pozapomenutá lokalita, která však do budoucna určitě poroste a skýtá zajímavé možnosti pro zhodnocení kapitálu,“ uvedl Jan Hospodář, partner v poradenské společnosti 108 Investment Advisory.

Cimex je v současné době majitelem tří hotelů v Mariánských Lázní. Nový projekt počítá s výstavbou hotelového komplexu s více než pěti sty pokoji. „Klíčovou aktivitou z naší strany je zvolit projektový mix tak, aby citlivě zapadl do nově vznikající urbanistické koncepce města,“ řekl Pavel Fischer, ředitel developerské divize Cimexu.

Zdroj: E15.cz

Předchozí článek: «
Následující článek: »

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *