Sobota 24. října. Svátek má Nina.

ČMSS nově nabízí úvěr i bez předem vybrané nemovitosti

Díky novému produktu „Úvěr v předstihu“ mohou klienti ČMSS získat úvěr i bez konkrétní vybrané nemovitosti. Získají tak jistotu při financování svého bydlení, nebudou muset po výběru nemovitosti čekat, jestli jim bude půjčka schválena. Produkt úvěr v předstihu je možné získat jako překlenovací, ale i řádný úvěr se standardními podmínkami.

Nejprve si klienti mohou nejdříve zažádat o financování a poté do 12 měsíců vybrat konkrétní nemovitost. „Klienti tak nebudou pod tlakem, kdy budou muset rychle vybrat nemovitosti a zároveň zažádat o úvěr. Mohou si nejdříve vyřídit financování v požadované výši a teprve poté v klidu vybírat, kde budou chtít bydlet,“ zmínil hlavní výhody nového úvěru místopředseda představenstva ČMSS Jochen Maier.

Úvěr v předstihu je možné čerpat jako meziúvěr, ale i řádný úvěr se standardními podmínkami i úrokovými sazbami. Tento finanční produkt lze využít na koupi nového i staršího domu či bytu, možné je financovat rovněž koupi stavebního pozemku či výstavbu nové nemovitosti.

Zdroj: Tisková zpráva ČMSS

Předchozí článek: «
Následující článek: »

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *