Pondělí 16. října. Svátek má Havel.

ČSOB rozšiřuje pojistné krytí u pojistky Hypotéka Expres

ČSOB od konce dubna zlevnila pojištění přo případ povodně a záplavy. Do hlavního pojištění byla nově zahrnuta i ochrana proti přepětí a zkratu a poškození nebo zničení skla. To všechno bez dopadu na cenu pojištění.

Novinka v podobě pojištění proti přepětí a zkratu, které kryje poškození elektroniky vzniklé v důsledku přepětí elektronické sítě do výše 20 000 korun. Nově byla do seznamu pojištěných rizik zahrnuta ochrana poškození nebo zničení skla („sklo all risk“) s limitem 10 000 korun. Stále také platí, že při uzavření 2 ze 3 pojištění (pojištění úvěru v kombinaci s pojištěním nemovitosti nebo domácnosti) získá klient slevu na úrokové sazbě ve výši 0,1 procentního bodu.

„Pojištění Hypotéka Expres nabízíme našim klientům již od srpna 2008. V loňském roce bylo více než 90 % hypoték sjednáno s tímto majetkovým pojištěním. Klienti nejvíce oceňují možnost vyjednat si pojištění hned při vyřizování hypotéky,“ řekla Ivana Bohatcová, manažerka segmentu Bydlení a úvěry ČSOB. Pojištění stejně jako všechny potřebné dokumenty k získání hypotečního úvěru lze vyřídit přímo na kterékoli pobočce ČSOB.


Zdroj:
Tisková zpráva ČSOB

Předchozí článek: «
Následující článek: »

1 komentář k článku “ČSOB rozšiřuje pojistné krytí u pojistky Hypotéka Expres”

  1. mark16516 napsal:

    Předražená realita CSOB
    „Klienti nejvíce oceňují možnost vyjednat si pojištění hned při vyřizování hypotéky,“

    výstavní marketingový blábol …. uz vidim jak klienti otecnuji takovy nesmysl, nejvice by samozrejme ocenili kdyby je to nic nestalo, coz ma velmi daleko od predrazene poplatkove REALITY CSOB…

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *