Úterý 24. října. Svátek má Nina.

EKOSPOL nabízí nové levné byty. 2+kk od 1,6 mil. korun

Developerská společnost Ekospol navazuje na úspěšnou etapu v Horních Měcholupech a nabízí další levnné byty v pražských Kyjích nebo viladomy Dubeč na Praze 10.

Nabízené lokality jsou trochu méně dostupné, ale byt 1+kk s balkonem je zde již za 1,29 mil. Kč včetně DPH, za byt 2+kk zaplatí kupující od 1,6 mil. Kč. Ekospol rozšířil i nabídku rodinných bytů o dispozicích 3+kk a 4+kk, když třípokojové byty mohou zájemci zakoupit již za 2,5 mil. Kč a čtyřpokojové od 3,3 mil. Kč včetně DPH.

Když jsme vloni na podzim rozjeli cenovou revoluci v Horních Měcholupech, byli jsme příjemně překvapeni obrovským zájmem kupujících. Podle nás je příznivější cenová úroveň nových bytů novou realitou českého rezidenčního trhu. Nová nabídka superlevných bytů v Kyjích tak je logickým pokračováním naší cenové revoluce,   níž budeme navzdory údajné dlouhodobé neudržitelnosti našich cen i nadále pokračovat. V dalších etapách máme připraveno ještě nejméně 400 takových bytů,“ říká Evžen Korec, generální ředitel a předseda představenstva společnosti EKOSPOL.

Zdroj: Tisková zpráva Ekospol

Předchozí článek: «
Následující článek: »

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *