Pondělí 23. října. Svátek má Teodor.

Exekutorský úřad v Přerově vydraží 4 nemovitosti denně

728 dražeb za prvních pět měsíců roku. To je skóre nejefektivnějšího exekutorského úřadu.

Pokud přestanete splácet hypotéku nebo se dostanete pod exekuci z jiného důvodu, váš dům pravděpodobně skončí v dražbě Exekutorským úřadem v Přerově. Jedná se o nejefektivnější exekutorský úřad v Česku z pohledu množství uskutečněných exekucí.

Exekutorský úřad v Přerově vedený Tomášem Vránou zaměstnává 196 lidí. Počet uskutečněných dražeb nemovitostí se liší – podle tiskového mluvčího úřadu Davida Taly jich bylo 728, podle údajů serveru Vášmajetek.cz „jen“ 612.

Výkonnými exekutorskými úřady v dražbách nemovitostí jsou také klatovský úřad Dalimila Miky, pražské úřady exekutorů Marcela Smékala a Jana Grosama, jesenický úřad exekutora Antonína Dohnala a brněnský úřad exekutora Jaroslava Homoly.

Sama Exekutorská komora ovšem statistiky o provedených exekucí nepodává.

Zdroj: iHNed.cz

Předchozí článek: «
Následující článek: »

1 komentář k článku “Exekutorský úřad v Přerově vydraží 4 nemovitosti denně”

  1. Ivanov napsal:

    morbidní

    Morbidní, odporné , hyenismus kategorie el., protiůstavní !!! Je třeba se vyrovnat ze vším co kdo ukradne a nezákonně se obohatí na ůkor bezbranného člověka . Už to nebude dlouho trvat a vše bude třeba dorovnat a vyrovnat se. Dluhy se mají platit Vráno ale spravedlivě , tvoje trestné činy firmy Vrána a spol. musí být spravedlivě potrestány. Vše se počítá , vše

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *