Sobota 21. října. Svátek má Brigita.

Externí prodejní síť České spořitelny zprostředkovala obchody za 1,5 mld. Kč

Síť externích spolupracovníků České spořitelny – působících pod hlavičkou společnosti Partner ČS – za uplynulý rok zprostředkovala produkty určené na bydlení v celkové výši 1,53 mld. Kč. Největší podíl činily úvěry ze stavebního spoření.

Největší zájem měli klienti o úvěry ze stavebního spoření, kterých si klienti přes exkluzivní externí poradce sjednali více než 3,5 tis. ks za 1,18 mld. Kč.

„Za uplynulý rok jsme stabilizovali síť partnerů a zvýšili objemy našich obchodů. Externí prodej se tak stal nedílnou součástí nabídky České spořitelny se zárukou vysoké kvality poradenství. Máme ambici stát se nejlepším poskytovatelem finančního služeb v oblasti externího prodeje,“ sdělil Josef Svoboda, místopředseda představenstva společnosti a obchodní ředitel Partner ČS. „Předpokládáme, že i v letošním roce překoná oblast bydlení objem 1,8 miliardy Kč při stejném počtu partnerů,“ dodal Josef Svoboda. 

Společnost Partner ČS zaměřenou na řízení externího prodeje prostřednictvím fyzických osob založila banka k 1. červenci 2009 a je 100% vlastněna Českou spořitelnou.

Zdroj: Tisková zpráva Partner ČS

Předchozí článek: «
Následující článek: »

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *