Úterý 20. srpna. Svátek má Bernard.

Farmu Bolka Polívky koupila Seidlova Severočeská správa nemovitostí

Bývalou farmu Bolka Polívky v Olšanech na Vyškovsku koupila Severočeská správa nemovitostí. Jejím většinovým společníkem je věřitel a hercův přítel Alexandr Seidl. Nebylo to ale žádné drama. Seidl jako jediný podal insolvenčnímu správci nabídku za 11,5 milionu korun, což byla minimální cena. Nyní se přepíše nemovitost na katastru nemovitost.

Seidl však nezískal ochranné známky, které byly také na prodej. Ty získala firma Wiky z Kyjova. Jedná se o pět ochranných známek, z nichž nejznámější jsou Manéž Bolka Polívky a Bolkova jedenáctka. Přesnou cenu právní zástupce firmy Zdeněk Joukl ČTK nesdělil, jde však o desítky tisíc korun.

Výběrového řízení se zúčastnil proto, aby zabránil nákupu ochranných známek spekulanty, kteří by například mohli ohrozit výrobu pořadu Manéž Bolka Polívky pod tímto názvem. Josef Kouřil má zájem jednat v nejbližších dnech s Bolkem Polívkou o využití známek pro jeho aktivity. Zároveň chtěl pomoci herci, který je v regionu oblíbený a udělal mnoho pro jeho propagaci,“ uvedl právní zástupce firmy Zdeněk Joukl.

Zdroj: ČTK

Předchozí článek: «
Následující článek: »

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *