Středa 16. června. Svátek má Zbyněk.

Fincentrum Reality využívá oddělené účty pro rezervační poplatky

Společnost Fincetrum Reality má oddělené účty pro rezervační poplatek, provizi či pro chod společnosti. Odlišuje se tak od většiny tuzemských realitních kanceláří, u kterých jsou všechny poplatky posílány na jeden účet, což může mít negativní dopad na stabilitu kanceláře a potažmo na klienta.

„Jeden účet pro všechno je standardem u většiny tuzemských kanceláří. V našem případě to děláme zcela jinak,“ uvedl provozní a marketingový ředitel Fincentrum Reality Martin Fojtík. Například provize se z rezervačního fondu převádí na účet provizní až ve chvíli, kdy na ni společnosti vzniká nárok.

Fincentrum Reality bude také poskytovat  zvláštní účet za účelem úschovy kupní ceny. „V současné době nabízíme v první řadě úschovu u advokátů, kterou jsme schopni zprostředkovat. Nicméně klienti si čím dál více žádají právě úschovu na speciálním účtu u naší realitní společnosti. Proto připravujeme speciální podmínky pro takový účet, aby to pro klienta bylo bezpečné a byla zde 100% garance bezpečnosti nemanipulace s penězi,“ dodává Martin Fojtík.

Zdroj: Tisková zpráva Fincentrum Reality

 

Předchozí článek: «
Následující článek: »

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *