Pondělí 12. dubna. Svátek má Julius.

Hypotéky dále zlevňují, začínají jarní akce

Hypoteční banka Wüstenrot snížila od včerejšího dne úrokové sazby Hypotéky Wüstenrot na bydlení a Hypotéky Refin až o 0,15 % p.a. Hypotéku na bydlení nabízí banka za 1,84 % a v případě refinancování poskytuje banka úroky od 1,74 % ročně.

Úroky neúčelové Hypotéku na cokoliv jsou nižší až o 0,9 %. „U Hypotéky na cokoliv nabízíme velmi atraktivní podmínky – tříletou garantovanou sazbu ve výši 4,79 % p. a., poskytnutí úvěru zdarma a stejně tak zdarma i správu úvěru. Naším záměrem je poskytnout klientům lepší podmínky pro vyvázání se z nevýhodných úvěrů a ušetřit jim peníze. Zkušenosti s produktem ProRefin, tj. kombinací Hypotéky Refin a Hypotéky na cokoliv, který naše banka nabízí na refinancování původních hypoték a konsolidaci ostatních úvěrů ukazují, že klienti si takového přístupu velmi cení,“ uvedla Ing. Dagmar Náhlíková, vedoucí úseku vývoje produktů finanční skupiny Wüstenrot.

Pokud zájemce o hypotéku nemůže prokázat své příjmy, může získyt Hypotéku bez příjmů, u které banka snížila úrokové sazby až o 0,4 % ročně.

Zdroj: Tisková zpráva Wüstenrot

Předchozí článek: «
Následující článek: »

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *