Pondělí 23. října. Svátek má Teodor.

Jones Lang LaSalle byla vyhlášena nejetičtější společností roku 2011

Institut Ethisphere vyhodnotil poradenskou společnost Jones Lang LaSalle jako jednu z nejetičtějších společností roku 2011 v oboru realitních služeb a investic.

Seznam eticky podnikajících společností zahrnuje pro rok 2011 110 společností ve 38 průmyslových odvětvích a zahrnuje 43 společností se sídlem mimo území Spojených států. Metodika Ethisphere spočívá v revizi etických kodexů, soudní spory a regulační porušení v historii, hodnocení investic do inovací a udržitelných obchodních praktik, posuzuje činnost zaměřenou na zlepšení firemní soudržnosti a studuje nominace od vedoucích pracovníků, kolegů z odvětví, dodavatelů a zákazníků. Společnosti Jones Lang LaSalle byla do seznamu Ethisphere nominována již čtvrtý rok po sobě. 

„Naši lidé vědí, že náš závazek mravní integrity je pro klienty velmi důležitý, protože možnost důvěřovat jejich poradci je pro ně rozhodující. Správní rada a výkonný výbor si váží úsilí globálního týmu přes etiku a nasazení všech kolegů,“ řekl Colin Dyer, generální ředitel společnosti Jones Lang LaSalle.

“Každá společnost se snaží udržet konkurenční výhodu, a tak dobré mravy znamenají lepší obchod a lepší obchod znamená lepší výsledky. Etické společnosti uznávají, že pověst značky hraje důležitou roli, protože v konečném důsledku je to pro společnost to nejdůležitější,“ řekl Alex Brigham, výkonný ředitel institutu Ethisphere.

Zdroj:  Jones Lang LaSalle, Finanční noviny

Předchozí článek: «
Následující článek: »

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *