Úterý 24. října. Svátek má Nina.

Komerční banka nyní nabízí hypotéky s úrokem od 3,95 % p.a.

Komerční banka nově umožňuje klientům s Flexibilní hypotékou mimořádnou splátku úvěru a zjednodušila také poskytování hypoték na výstavbu. V rámci podzimní promoakce také snížila úrokovou sazbu hypoték. Hypotéku Klasik je možné nyní získat s úrokovou sazbou od 3,95 %.

Komerční banka přichází s řadou inovací své produktové nabídky. Od 30. 8. 2010 umožní klientům s Flexibilní hypotékou zdarma uhradit jednou za 12 měsíců mimořádnou splátku úvěru až do 20 % původní výše hypotéky.
Od září 2010 KB také zjednodušuje podmínky čerpání u hypoték na výstavbu. Klienti již nebudou muset před čerpáním dokládat faktury za provedené práce a materiál, účel bude nově doložen Zprávou o stavu výstavby. Při použití budované nemovitosti jako zástavy, kde čerpání probíhá postupně, banka vždy nabídne čerpání až do 200 % aktuální hodnoty zajištění.


Komerční banka navíc klientům, kteří si o úvěr zažádají v období od 30. 8. 2010 do 30. 9. 2010 nabízí zvýhodněnou úrokovou sazbu. V rámci této nabídky se minimální sazba snižuje na 3,95 % p.a. a vztahuje se na hypotéky Klasik (do 85 % LTV) s tříletou fixací.

Zdroj:
Tisková zpráva Komerční banky

Předchozí článek: «
Následující článek: »

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *