Pondělí 23. října. Svátek má Teodor.

Levnější hypotéku nabízí už i ČSOB a Modrá pyramida

Od dnešního dne zlevnila hypotéku Modrá pyramida i ČSOB. ČSOB přichází s úrokovou sazbou 2,09 procenta a Modrá pyramida až 1,99 procenta za rok.

Nižší úroková sazba u ČSOB se vztahuje na hypotéky s pětiletou fixací a 70% poměrem výše úvěru k zástavní hodnotě nemovitosti a je podmíněna uzavřením pojištění úvěru a inkasem splátky z běžného účtu ČSOB či Era.

„Úrokové sazby hypoték jsou v současné době velmi nízké. Chceme klientům vyjít vstříc, a proto jim nabízíme další možné výhody, jako jsou slevy z úrokových sazeb či snadné vyřízení bez zbytečného papírování,“ říká Richard Kotrlík, manažer útvaru Bydlení a úvěry ČSOB. „Zvýhodněná nabídka bude klientům k dispozici na pobočkách ČSOB, finančních centrech Ery a na vybraných pobočkách České pošty,“ dodává.

Výhodnější úrok od Modré pyramidy se týká Hypoúvěrů do 85 % hodnoty zastavované nemovitosti. „Hypoúvěr je určen především na pořízení bydlení nebo na rozsáhlejší rekonstrukci a teď je ta nejlepší doba na rozhodnutí. Ceny nemovitostí i stavebních prací se stále ještě drží na velmi zajímavé úrovni a také úrokové sazby jsou rekordně nízké. Hypoúvěr ve výši 1,5 mil. Kč je možné získat s měsíční splátkou jen za něco málo přes pět tisíc korun,“ uvádí Martin Sikora z marketingu Modré pyramidy.

Zdroj: Tisková zpráva ČSOB, Modrá pyramida

Předchozí článek: «
Následující článek: »

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *