Neděle 18. dubna. Svátek má Valérie.

Levnější úvěr na bydlení nabízí v létě Sberbank i Stavební spořitelna České spořitelny

Nižší úrokové sazby nabízí v létě jak Sberbank tak i Stavební spořitelna České spořitelny (SSČS). U Sberbank dostanete hypoteční úvěr s úrokem 2,36 % s pětiletou fixací, u SSČS s úrokovou sazbou 2,75 % s tří a šestiletou fixací.

U SSČS trvá akce do konce srpna a platí pro všechny s jakoukoliv uzavřenou smlouvou o stavebním spoření. SSČS garantuje, že maximální výše úrokové sazby nepřesáhne 5 %. U Sberbank je nízká sazba určena pro lidi, kteří mají sjednané pojištění schopnosti splácet a aktivní FÉR konto.

„Jde o nejvýhodnější garantovanou sazbu na trhu. Navíc je zcela transparentní. Je garantovaná a klientovi nehrozí ani žádné překvapení v podobě skrytých poplatků. Zpracovatelský poplatek je u všech variant úvěrů za jednu korunu, vedení úvěrového účtu je zdarma, stejně jako může být zdarma i vedení FÉR konta,“ uvedl produktový manažer Sberbank CZ Jiří Škrob.

„Zvláště při konsolidaci úvěrů od nebankovních poskytovatelů, anebo např. z kreditních karet tak může být úspora na úrocích zásadní, často i dvouciferná,“ dodává Škrob. 

Zdroj: Tisková zpráva Sberbank a Stavební spořitelny České spořitelny

Předchozí článek: «
Následující článek: »

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *