Středa 12. května. Svátek má Pankrác.

Manželé Bakalovi přijdou o lukrativní pronájmy v Pařížské ulici

Praha 1 neprodlouží společnosti Luxury Brand Management (LBM), kterou vlastní manželé Michaela a Zdeněk Bakala, pronájem lukrativních nebytových prostor v Pařížské ulici. Do roka a půl, kdy LBM končí nájemní smlouva, vybere radnice jiného nájemce.

Piráti minulý týden informovali, že radnice hodlá prodloužit nájemní smlouvy společnosti LBM na dalších deset let bez soutěže a za ceny pod tržní hodnotou.

„Tímto chceme dementovat informaci, která proběhla nedávno v médiích, že rada smlouvy prodloužila. Není to pravda, záměr, který byl vyhlášen, je vlastně otevřením veřejné soutěže o tyto prostory,“ uvedl starosta Prahy 1 Oldřich Lomecký (TOP 09).

Podle mluvčího LBM Vladimíra Bystrova společnost zatím o ukončení pronájmu nebyla oficiálně informována. „Nicméně řízení pronájmů podle doby platnosti různých smluv je standardní součástí našeho podnikání. Pro úplnost jen dodávám, že nejbližší nájemní smlouva na prostory v této lokalitě vyprší společnosti Luxury Brand Management na konci roku 2020,” sdělil Vladimír Bystrov.

Zdroj: Novinky.cz

Předchozí článek: «
Následující článek: »

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *