Pondělí 19. dubna. Svátek má Rostislav.

Moderní makléř vyřizuje obchody na tabletech a s elektronickým podpisem

Společnost M&M reality zavedla pro své makléře novou aplikaci „Moderní makléř“. Makléři vyřídí obchody na tabletech a s elektronickým podpisem. Prodej, pronájem či financování nemovitosti lze vyřešit z jednoho místa a během několika minut.

Pro elektronické podepisování dokumentů využíváme software německé společnosti Signotec, která je světových leaderem v oblasti biometrického podepisování dokumentů. Řešení této firmy využívají pro uzavírání smluv například mobilní operátoři a pojišťovny. Takto pořízený biometrický podpis má stejnou právní váhu jako běžný, neověřený, podpis,“ vysvětluje IT ředitel společnosti M&M reality holding Aleš Gorniak.

„Aplikace Moderní makléř zkracuje práci realitních makléřů z hodin na minuty. Veškeré dokumenty, od náběrového listu přes protokol o prohlídce až po smlouvy, se podepisují elektronicky. Klientům pak aplikace nabízí zcela nový rozměr profesionálních služeb. Kupujícím snadnější orientaci v nabídkách nemovitostí, hypotečních úvěrů, pojištění i dodavatelů energií. A prodávajícím jistotu, že jejich nemovitost bude nabízena za odpovídající cenu a prezentována na nejvyšší možné úrovni,“ shrnuje oblastní ředitel pro Prahu společnosti M&M reality Jan Martina.

Zdroj: Tisková zpráva M&M reality

Předchozí článek: «
Následující článek: »

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *