Středa 12. května. Svátek má Pankrác.

Modrá pyramida podporuje jarní rekonstrukce zvýhodněnou sazbou

Jaro přímo vybízí k rekonstrukcím, podle průzkumu 69 procent tázaných se chystá rekonstruovat byt či dům. Modrá pyramida proto přichází s jarní akční nabídkou Rychloúvěru se sazbou 4,99 % p.a. do výše 700 000 korun bez zajištní. Akce potrvá do konce května. 

Průzkum také ukázal, že více než 45 % dotázaných hodlá modernizovat koupelnu či kuchyň. K výměně oken či zateplení fasády se chystá 20 dotázaných. „Víme, že většina lidí plánuje modernizaci bydlení právě teď na jaře a proto jim vycházíme vstříc. S Rychloúvěrem se mohou pustit do rekonstrukce, do pořízení nové koupelny i kuchyně nebo třeba do stavby bazénu. A když už se začne s rekonstrukcí bydlení, mohou si klienti dopřát rovnou i nové spotřebiče a nábytek. Peníze získají  velice rychle, bez zajištění až do výše 700 000 Kč a díky mimořádně nízké garantované sazbě 4,99 % p.a. mohou  mít například 100 tisíc korun jen za 840 korun měsíčně,“ uvádí Martin Sikora z marketingu Modré pyramidy.

Z lidí, kteří hodlají využít úvěr na rekonstrukci, jich přibližně 80 % počítá s úvěrem do 300 000 korun. Téměř 75 % dotázaných neví, že mohou k hypotečnímu úvěru čerpattaké nezajištěný účelový úvěr.

Zdroj: Tisková zpráva Modré pyramidy

Předchozí článek: «
Následující článek: »

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *