Úterý 17. října. Svátek má Hedvika.

Modrá pyramida snížila úrokovou sazbu Hypoúvěru GARANT na 5,25 % p.a.

Modrá pyramida rozhodla o snížení úrokové sazby Hypoúvěru GARANT o 0,19 p.b. Podle nových podmínek mohou klienti tento úvěr se stále stejnými splátkami po celou dobu splatnosti úvěru získat za 5,19 % p.a.

Modrá pyramida od března sjednocuje úrokové sazby u Hypoúvěrů. Nyní platí stejná úroková sazba pro Hypoúvěr i pro Hypoúvěr GARANT a její výše je 5, 25 % p.a., u Hypoúvěru 100 a Hypoúvěru Garant 100 je úroková sazba 5,95 % p.a. Novinkou je také možnost snížit si úrokovou sazbu může o dalších 0,2 % p.b., pokud klient bude svůj úvěr splácet prostřednictvím Modrého konta, Modrého konta Plus nebo jiného osobního běžného účtu vedeného v Komerční bance.

Hypoúvěr GARANT klientům zaručuje stále stejnou výši splátek úvěru po celou dobu splatnosti, tedy 20 let (10 let ve fázi překlenovacího úvěru + 10 let ve fázi přiděleného úvěru). Hypoúvěr GARANT lze čerpat s nulovou akontací a Hypoúvěr GARANT 100 až do sta procent ceny nemovitosti. Hypoúvěr lze využít na financování koupě či stavby bytu nebo rodinného domu, ale i na rozsáhlejší rekonstrukci. Ke všem úvěrům nabízí Modrá pyramida výhodné Rizikové životní pojištění Pyramida, které kryje všechna základní rizika: úmrtí, ztrátu soběstačnosti a ztrátu zaměstnání.

Zdroj: Tisková zpráva Modré pyramidy

Předchozí článek: «
Následující článek: »

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *