Sobota 18. listopadu. Svátek má Romana.

Modrá pyramila snižuje úrokovou sazbu Hypoúvěru GARANT

Stavební spořitelna Modrá pyramida snížila o 0,06 p.b. úrokovou sazbu Hypoúvěru GARANT a Hypoúvěrů se splatností 25 let. Hypoúvěr mají nyní klienti možnost získat s úrokovou sazbou 4,99 % p.a.

Hypoúvěr s 25letou splatností za úrokovou sazbu 4,99 % p.a. lze získat za předpokladu, že jej bude klient splácet prostřednictvím Modrého konta nebo jiného osobního běžného účtu vedeného v Komerční bance. Ostatní klienti musí počítat s navýšením úrokové sazby o 0,2 % p.b. Ve chvíli, kdy klient naspoří alespoň 35 % cílové částky, dojde k překlopení jeho úvěru a snížení úrokové sazby na 4,69%.

Tip: Porovnání úrokových sazeb překlenovacích úvěrů všech tuzemských stavebních spořitelen naleznete v článku "Stavební spořitelny zdražují překlenovací úvěry".

Modrá pyramida i nadále poskytuje úvěry s LTV do 100 % (do 100 % tržní ceny nemovitosti) a také u těchto úvěrů snižuje úrokovou sazbu – a to u Hypoúvěru GARANT 100 a Hypoúvěru 100 se splatností 25 a méně let na 5,69 % p.a. Hypoúvěr lze využít na financování koupě či stavby bytu nebo rodinného domu, ale i na rozsáhlejší rekonstrukci.

Zdroj: Tisková zpráva Modré pyramidy

Předchozí článek: «
Následující článek: »

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *