Čtvrtek 26. listopadu. Svátek má Artur.

Nedůvěra v realitní kanceláře nahrává bankám s doplňkovými službami

25.06.2014

Výše úrokové sazby již není v dnešní době jediným kritériem pro výběr hypotéky. Banky se vzhledem k špatné pověsti realitních kanceláří dostávají z role pouhého poskytovatele finančních prostředků do role, kdy nabízejí také nejrůznější doplňkové služby. Příkladem těchto služeb je odhad hodnoty nemovitosti, kontrola kupní smlouvy, technická kontrala nemovitosti či poskytování úschovy peněz.

„Kupující jsou při koupi nemovitosti v nevýhodě, často kupují zajíce v pytli, proto jsou pro ně služby banky užitečným pomocníkem,“ řekl Tomáš Kofroň, mluvčí Raiffeisenbank.

„Lidé nejčastěji vítají právě komplexnost služeb – zpravidla jim stačí jen potvrzení o příjmech a vše ostatní pro ně vyřídí poradci,“ uvedla Hana Vaněčková, ředitelka externí komunikace Modré pyramidy.

Zdroj: E15.cz

Předchozí článek: «
Následující článek: »

1 komentář k článku “Nedůvěra v realitní kanceláře nahrává bankám s doplňkovými službami”

  1. Skrblík napsal:

    odbornost poradců

    v Modré Pyramidě jsem pracoval necelý rok ale jejich poradci mají nulové povědomí o občanském zákoně a v realitní branži se neorientují. Tak to bych chtěl vidět ten servis. Poradci jsou pouze naučeni, jak mají klientům podávat zkreslené a zavádějící informace, aby jim mohli prodat drahý úvěr.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *