Úterý 17. října. Svátek má Hedvika.

Novou tiskovou mluvčí Hypoteční banky je Rita Gabrielová

22.03.2011

Hypoteční banka má novou tiskovou mluvčí a PR manažerku. Na místo Ireny Zatloukalové bude tuto pozici zastávat Rita Gabrielová, dosavadní tisková mluvčí společnosti Seznam.cz.

 

Rita Gabrielová v letech 1993 – 1998 působila jako reportérka TV Nova. Později se stala tiskovou mluvčí Ministerstva životního prostředí ČR a v letech 2004 – 2005 pracovala pro teplárenský koncern MVV Energie. Od roku 2005 až do současnosti zastávala pozici tiskové mluvčí portálu Seznam.cz.

„Jsem velmi ráda za tento nový směr v mé pracovní kariéře, protože oblast bydlení, realit
a hypotečního trhu je mi velmi blízká. Po více než pětiletém detailním pohledu na český internet je to vítané občerstvení. A co je neméně zajímavé, prakticky ve stejném čase se na mém předchozím působišti v Seznamu objevila bývalá mluvčí Hypoteční banky Irena Zatloukalová. Považuji to za zábavnou hru s našimi pracovními osudy a přeji své nástupkyni hodně úspěchů,“ říká Rita Gabrielová, nová tisková mluvčí Hypoteční banky.

Rita Gabrielová vystudovala Fakultu sociálních věd Univerzity Karlovy v Praze, obor televizní žurnalistika. Je vdaná, má dvě děti a mezi její zájmy patří média, reality, bytový design, cykloturistika, sportovní rybaření a kulinářství.

Zdroj:
Tisková zpráva Hypoteční banky

Předchozí článek: «
Následující článek: »

1 komentář k článku “Novou tiskovou mluvčí Hypoteční banky je Rita Gabrielová”

  1. adami napsal:

    to si tedy pomohli

    Paní Gabrielovou jsem zažila na předchozí pozici, a bylo mi z jejích komentářů stydno.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *