Středa 12. května. Svátek má Pankrác.

Opravy karlovarského hotelu Thermal za půl miliardy by měly začít na podzim

18.05.2018

Rekonstrukce karlovarského hotelu Thermal za zhruba 580 milionů korun by měla začít letos na podzim. Ministerstvo financí vysoutěžilo projektanta, který již zpracovává projektovou dokumentaci.

„Aktuálně je vysoutěžen projektant, který již pracuje na projektové dokumentaci. Následně bude přistoupeno k soutěžení jednotlivých dodavatelů. První práce by mohly započít na podzim tohoto roku, to ovšem záleží na průběhu výběrových řízení. Na úvod se počítá s rekonstrukcí pokojů,“ uvedla mluvčí ministerstva financí Michaela Tesařová.

Investiční plán schválilo ve čtvrtek představenstvo a dozorčí rada Thermalu. „V rámci tohoto plánu počítáme rovněž s rekonstrukcí objektu bazénu hotelu a jeho přeměnou na spa wellness centrum pro širokou veřejnost. Investiční plán počítá s rekonstrukcí v hodnotě 580 milionů korun,“ doplnila Tesařová.

Opravy hotelu, který patří státu a je spravován ministerstvem financí, potrvají od konce roku 2018 do roku 2021. Konání Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary by ale narušit neměly.

Zdroj: ČTK

Předchozí článek: «
Následující článek: »

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *