Pátek 13. prosince. Svátek má Lucie.

Pozor na podvodné nabídky realit

08.11.2012

Realitní kancelář RE/MAX varuje před novým druhem podvodných nabídek. Na realitních internetových serverech se začal objevovat inzerát s nabídkou pronájmu bytu na Vinohradech za velice výhodnou cenu.

Jenže po odpovědi na uvedenou emailovou adresu se ozve člověk, který se vydává za makléře ze sítě RE/MAX podnikající ve Velké Británii. Společně s emailem je okamžitě zaslána i faktura a informace o tom, že je nutné zaplatit zálohu na byt prostřednictvím Western Union. Podle údajného makléře po zaplacení uvedené částky budou zaslány klíče od bytu a veškeré další údaje,“ uvádí RE/MAx ve své tiskové zprávě.

Zdroj: Tisková zpráva RE/MAX

Předchozí článek: «
Následující článek: »

1 komentář k článku “Pozor na podvodné nabídky realit”

  1. majda napsal:

    pozor na Oukej reality s.r.o.

    Tato realitní firma působí na Jižní Moravě. Její jednatel Pavel Šagát prostřednictvím této firmy uschoval kupní cenu za mou nemovitost do doby než katastrální úřad zapíše nového majitele. Peníze však již nevyplatil. Po nějqaké době neustálého domáhání se svých peněz a poslouchání Šagátových výmluv, mi část kupní ceny opravdu vrátil, ale stále mi dost dluží. Zapírá se a raději nebere telefony. Očividně si moje peníze přivlastnil pro svou potřebu a vracet se mu je nechce. Provizi na mě vydělal velice pěknou, ale asi mu nestačila. Zjistila jsem, že nejsem jedinný klient, kterého tento podvodník podobně okradl.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *