Úterý 17. října. Svátek má Hedvika.

RE/MAX bude u svých klientů tlačit na exkluzivitu v zastupování

„Uvědomujeme si, že jde o ambiciózní plán uzavřít 100% exkluzivních smluv. Nicméně je jen otázkou času, kdy všichni klienti v České republice pochopí, jak velké výhody jim exkluzivní smlouva nabízí,“ tvrdí Hanuš Němeček, provozní ředitel společnosti RE/MAX Česká republika.

Výhradní smlouva znamená, že klient uzavřel smlouvu s jedinou realitní kanceláří, která vede veškerá jednání s případnými zájemci. "U výhradní smlouvy je možné a zcela běžné, že prodávající uzavře výhradní smlouvu na dobu určitou, například na jeden měsíc a pak podle spokojenosti se rozhodne, bude-li ve spolupráci s realitní kanceláří pokračovat, nebo zvolí-li jinou," dodává Hanuš Němeček, provozní ředitel společnosti RE/MAX Česká republika. 

Realitní síť RE/MAX zprostředkovala v roce 2009 prodej 6 500 nemovitostí, v letošním roce se podařilo zprostředkovat již více 8 000, přičemž v současné době mají makléři sítě RE/MAX 60 % všech smluv uzavřených s klienty na exkluzivní bázi. RE/MAX však oznámil svůj záměr – do konce roku 2011 chce uzavřít 100% svých smluv exkluzivně.

Zdroj: Tisková zpráva RE/MAX

Předchozí článek: «
Následující článek: »

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *