Čtvrtek 24. června. Svátek má Jan.

Renomia vstupuje na slovenský hypoteční trh

Společnost Renomia pokračuje v expanzi. Na Slovensku koupila společnost HypoHouse. Akvizicí vstupuje na slovenský trh s hypotékami a spotřebitelskými úvěry. Nedávno Renomia posílila svou pozici také na českém pojistném trhu, když koupila majoritní podíl konkurenční společnosti IMG.

 „Akvizicí společnosti HypoHouse rozšíříme náš tým o zkušené hypoteční specialisty a služby klientům v oblasti hypotečních a spotřebitelských úvěrů na bydlení. Věřím, že naši klienti novou nabídku služeb ocení. Nové produkty využijí jak naši specialisté na pobočkách Renomia či Renomia Benefit, tak členové sítě Renomia Network na Slovensku,“ říká Martin Michal, ředitel Renomia Slovensko.

Společnost HypoHouse bude nově vystupovat pod značkou Renomia HypoHouse. „Jsme rády, že se můžeme spojit s jedním z nejvýznamnějších hráčů na středoevropském trhu v oblasti firemního pojištění a finančních a pojistných benefitů pro zaměstnance klientů Renomia. Vidíme synergie v našem know-how a zkušenostech a věříme, že rozšíření produktové nabídky bude pro slovenské klienty Renomia přínosem,“ uvádí k akvizici Jana Šlachtičová Lauková a Zuzana Lauková, partnerky společnosti HypoHouse.

Zdroj: Tisková zpráva Renomia

Předchozí článek: «
Následující článek: »

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *