Pátek 24. listopadu. Svátek má Emílie.

Stavební spoření s úrokem 2 % do konce dubna u Raiffeisen stavební spořitelny

Raiffeisen stavební spořitelna se rozhodla prodloužit akční nabídku až 2 procentního úroku. Při sjednání smlouvy o stavebním spoření do konce dubna si můžete zajistit na příštích šest let celkový roční výnos společně se státní podporou až 5 %. 

„Prodloužením naší akční nabídky chceme klientům dát ještě více času, aby si i pro následující roky zajistili nadstandardní zhodnocení svých úspor,“ vysvětluje Lukáš Kopecký, marketingový ředitel Raiffeisen stavební spořitelny. „Každý, kdo si u nás do 30. dubna uzavře smlouvu o stavebním spoření, může také díky státní podpoře dosáhnout celkového zhodnocení svých vkladů až 5 % ročně. Navíc si tím do budoucna zajistí výhodné podmínky pro případný úvěr na rekonstrukci či pořízení bydlení.“ 

Jak vyplývá z průzkumu Raiffeisen stavebn spořitelny, stavební spoření je vnímáno velmi pozitivně a to nejen vzhledem ke své výhodnosti, ale také díky své dlouhodobé stabilitě, zabezpečení a garanci úrokových sazeb.  Účelem zakládání stavebního spoření nejčastěji bývá budoucí investice úspor do bydlení. Lidé také často uzavírají smlouvy bez konkrétního účelu pouze proto, že jsou na těchto spořících účtech velmi atraktivní podmínky.

Zdroj: Tisková zpráva Raiffeisen stavební spořitelna

Předchozí článek: «
Následující článek: »

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *