Sobota 28. listopadu. Svátek má René.

V hledáčku zájemců o nové bydlení jsou nemovitosti za hranicí Prahy

Ceny nemovitostí rostou, zvlášť v hlavním městě. Momentálně jsou v kurzu nemovitosti za hranicí Prahy, kde byt či dům koupíte levněji. Například developerská skupina Crestyl již vyprodala všechny byty v centru obce Vysoký Újezd, která leží nedaleko pražského Zličína. Zároveň došlo k urychlení urychlil zahájení výstavby druhé etapy projektu Berounská brána ve středočeském Berouně.

„Bydlení mimo Prahu je díky nárůstu cen bytů v hlavním městě stále populárnější. Lidé dokonce více než dříve vyhledávají nejen domy, ale i byty. U obou našich projektů v dojezdové vzdálenosti od metropole se byty prodávají rychleji, než řadové domy či pozemky pro výstavbu, i když i tam je tempo prodejů působivé,“ říká Viktor Peška, obchodní ředitel skupiny Crestyl.

Výhoda těchto lokalit je jednoduchá – pokud si zájemci vyberou místo s dobrou infrastrukturou jako je například Beroun nebo Vysoký Újezd, tak získají vysokou úroveň bydlení za poloviční cenu než v Praze. Do práce mohou snadno dojíždět, veškerou občanskou vybavenost přitom mají přímo ve svém bydlišti.“

Zdroj: Tisková zpráva Crestyl

Předchozí článek: «
Následující článek: »

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *