EUR 25.655

USD 22.059

REPO sazba ČNB 1.50 %

Inflace 4.9 %

EUR 25.655

USD 22.059

Text: Monika Lukešová

18. 09. 2018

V nové prodejně IKEA si budete moci navrhnout interiér

 

IKEA brzy otevře svou pátou prodejnu v České republice. Půjde o menší patrové studio na Václavském náměstí v Praze, kde si budou moci zákazníci sami navrhnout podobu interiérů. IKEA otevírá teprve devátou prodejnu tohoto typu v Evropě, první otevřela společnost před rokem a půl. 

Proti původním plánům se vybudování nového obchodu IKEA Point prodražilo o dva miliony korun, celkově tedy vyšlo na sedmnáct milionů. Otevření navíc nabralo měsíční zpoždění kvůli problémům s výstavbou vstupní brány.

Počítáme s ročním obratem sto milionů korun. Odhadujeme, že obchodem denně projde tisíc zákazníků, kteří vytvoří v průměru sto objednávek denně,“ řekl Peter Tichý, ředitel projektu nové pobočky.

Objednané zboží nedostane zákazník ihned, ale nejdříve den po dodání z velkých obchodů.

Zdroj: E15.CZ

Vstoupit do diskuze 1 Příspěvek

Vývoj fincentrum hypoindexu

%2.43 Aktuální výše Hypoindexu

2.15%

2.11%

2.07%

2.02%

1.98%

1.96%

1.94%

1.93%

1.94%

1.98%

2.06%

2.13%

2.23%

2.32%

2.43%
Historie vývoje


Související články

jak získat číslo popisné

Kde a jak získat číslo popisné?

Dostavěné rodinné domy a jiné stavby, pro jejichž výstavbu je nutné stavební povolení nebo ohlášení, musíte označit číslem popisným (resp. evidenčním). Žádost o přidělení čísla se podává prostřednictvím stavebního úřadu příslušnému úřadu obecnímu. Co do žádosti uvést a jak dům následně označit?

Text: Veronika Hejná

Foto: Shutterstock

19. 10. 2021

Státní nájemní byty? Stát plánuje stavět v partnerství se soukromým sektorem

Ministerstvo pro místní rozvoj připouští, že stimulace poptávkové strany, tedy dotace pro obyvatele, současnou krizi bydlení nevyřeší. Připravuje proto modelový projekt výstavby nájemního bydlení ve spolupráci se soukromým sektorem. Projekt má být vhodný adept pro spolupráci s Národním rozvojovým fondem.

Text: Veronika Hejná

Foto: Shutterstock

14. 10. 2021


Diskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

 
 
 

 
  • Lojzík

    30 ledna, 2020

    Je to sice od IKEA hezké, ale sám bych ani s pomocí programu nedokázal nic kloudného navrhnout. Najal jsem si na to proto profesionály z http://www.pwinterier.cz/ a myslím, že jsem udělal moc dobře, protože tak nádherný interiérbych sám v životě nedokázal vymyslet.

    OdpovědětUžíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.