Pátek 20. října. Svátek má Vendelín.

V soutěži České spořitelny lze získat hypotéku se sazbou 1 %

Česká spořitelna nabízí od 23. dubna do 12. května 2015 možnost soutěžit o hypotéku s úrokovou sazbou 1 procento. Sazbu získá jeden soutěžící denně, který nejrychleji a správně zodpoví otázku na speciálních webových stránkách. Ostatní získají hypotéku s úrokovou sazbou 1,99 procenta a navíc odhad nemovitosti zdarma. 

„Nechceme usnout na vavřínech, a tak neustále přicházíme s něčím novým. Ukazuje se, že je to ta správná cesta: klienti to vítají a odborníci nás za inovace oceňují,“ řekl Jan Jeřábek, ředitel retailových produktů České spořitelny, a dodal: „Dnes soutěžíme o výhodnou sazbu, v minulosti ale například bodoval marketingový příběh naší „facebookové“ hypotéky, který se stal případovou studií na globálních stránkách Facebooku. Získal také ocenění v soutěží FLEMA Media Awards nebo Fincentrum Banka roku a nově pak první místo v soutěži Internet Effectiveness Awards 2014 v kategorii Bankovnictví, pojišťovnictví a finance, kde porotu zaujal hlavně svou originalitou a nápaditostí.“

Akce na webových stránkách www.stedrahypoteka.cz se vztahuje na nově sjednané hypotéky s prémií do 90 procent zástavní hodnoty nemovitosti s pětiletou fixací.

Zdroj: Tisková zpráva České spořitelny

Předchozí článek: «
Následující článek: »

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *