Úterý 24. října. Svátek má Nina.

Volksbank snižuje úrokové sazby hypoték o 0,4 p.b.

Volksbank CZ s platností od dnešního dne snižuje úrokové sazby hypoték. V průměru by měly zlevnit o 0,4 p.b. V souvislosti s touto promoakcí banka také do 8. srpna 2010 prodloužila akci na refinancování hypotečních úvěrů a úvěrů ze stavebního spoření za snížený zpracovatelský poplatek 999 Kč.

„Úrokové sazby u hypoték jsme snížili na 3,99 % p.a. pro tříletou fixaci se splatností do 10 let a 4,49 % p.a. pro tříletou fixaci s libovolnou dobou splatností. Tyto sazby včetně 50% slevy na zpracovatelském poplatku budeme garantovat v rámci akce Hypotéka bez starostí, kterou jsme prodloužili až do konce července,“ uvádí Jiří Škrob, produktový manažer Volksbank CZ.


Hypoteční úvěry sloužící k refinancování stávajícího úvěru banka nyní nabízí s tříletou fixací od 3,99 %, nicméně podmínkou je maximální splatnost 10 let. U ostatních splatností banka nabízí tento úvěr s úrokovou sazbou 4,49 %. Oproti standardní nabídce poskytuje Volksbank refinancování s nižším poplatkem za vyřízení úvěru – ten činí 999 Kč.

Zdroj: Tisková zpráva Volksbank CZ

Předchozí článek: «
Následující článek: »

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *