Úterý 24. října. Svátek má Nina.

Wüstenrot hypoteční banka snížila úroky hypoték až o 0,5 p.b. Nabízí také vyřízení hypotéky zdarma

Wüstenrot hypoteční banka snížila úrokové sazby hypotečních úvěrů na bydlení a refinancování. Nejvíce – o půl procentního bodu – zlevní hypotéky poskytované do 85 % zástavní hodnoty nemovitosti. Standardní Hypotéku Wüstenrot nabízí nyní nabízí za 4,45 % p.a.

Wüstenrot hypoteční banka přistoupila ke snížení úrokových sazeb hypoték Největšího snížení úrokových sazeb – o půl procentního bodu – se dočkaly hypotéky poskytované do 85 % zástavní hodnoty nemovitosti. Minimální sazba u jednoleté fixace klesá u těchto hypoték na 4,7 % p.a. Negarantované (minimální) sazby Wüsterot se nyní pohybují v rozpětí od 4,45 % p.a. u jednoleté doby fixace do 4,94 % p.a. u pětiletých úrokových sazeb. 

Wüstenrot snížil i tzv. EXTRA úrokové sazby, které představují další úrokové zvýhodnění oproti minimálním úrokovým sazbám a jsou poskytovány k hypotékám nad 1,5 mil. korun a do 70 % zástavní hodnoty nemovitosti. Tyto hypotéky se zvýhodněnou sazbou banka poskytuje klientům s nadprůměrnou bonitou.

Vedle nižších úrokových sazeb nyní nabízí Wüstenrot hypoteční banka 100% slevu na poplatku za vyřízení u hypoték na bydlení do 85 % hodnoty nemovitosti s fixací na 5 let. Trvale bez poplatku nabízí Wüstenrot refinanční hypotéky REFIN.

Zdroj: Tisková zpráva Wüstenrot hypoteční banky 

Předchozí článek: «
Následující článek: »

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *