Úterý 24. října. Svátek má Nina.

100 prodaných SMART bytů a spuštění předprodeje II. etapy

22.09.2014 10:09 Tisková zpráva: Trigema

70 % prodaných bytů I. etapy za necelých 6 měsíců je úspěchem vhodně namixovaných vlastností produktu, dobrých referencí z předchozích projektů spadajících pod značku Trigema Chytré bydlení a příznivé cenové hladiny. 

Průměrná cena zhruba čtyřiceti v současnosti dostupných bytů se pohybuje okolo hranice 53.000 Kč / m2 – počítáno jako cena bytu s DPH vydělená podlahovou plochou bytu dle NOZ (obytná plocha bytu + plocha pod svislými konstrukcemi + plocha sklepa)

 „Stavíme v nízkoenergetickém standardu, při výstavbě klademe důraz na moderní technologie a nové trendy v bydlení. Prodejní úspěch I. etapy nám ukázal, že to je cesta správným směrem. Zřejmě nastala doba, kdy si zákazník uvědomuje, že je třeba nacházet správný poměr mezi cenou a kvalitou,“ prozrazuje tajemství úspěchu Marcel Soural.

II. etapa SMART bytů je situována blíže ke stanici Metra Nové Butovice, nabídne 137 nových bytů v dispozicích 1+kk až 4+kk včetně několika zajímavě řešených mezonetů. Cena bytů je kalkulována od 56.000 Kč / m2. Konkrétní ceny bytů a další detailní informace budou oznámeny zaregistrovaným zájemcům zhruba v polovině prosince.

Trigema vychází vstříc zvýšené poptávce po kvalitnějším bydlení svým konceptem Chytrého bydlení, který má přímý vliv na spokojený život obyvatel. Marcel Soural k této strategii dodává: „Inteligentní systém ovládání bytu je v našem chápání pouze jeden ze segmentů chytrého bydlení. Tam dále spadají i další parametry projektu jako jsou vhodná lokalita s kompletní občanskou vybaveností, skvělou dopravní dostupností, nízkoenergetickým standardem projektu, technickými a dalšími opatřeními, které mohou mít vliv na zdraví a bezpečnost obyvatel.

Pro všechny zájemce o bydlení v nové etapě projektu jsou připraveny webové stránky www.smart-byty2.cz, kde se dozví základní informace o projektu a mohou se zaregistrovat k odběru novinek. Zákazníci, kteří se k odběru přihlásí, pak získají informace o bytech a možnost rezervace asi měsíc před spuštěním prodeje.

„Klientům, kteří mají o bydlení aktivní zájem, dáváme možnost dozvědět se podstatné novinky dřív než ostatním a využít možnosti výběru z kompletní nabídky nové etapy,“ popisuje zástupce Trigemy myšlenku webových stránek.

Výstavba I. etapy započala před prázdninami a do bytů se bude možné nastěhovat na konci roku 2015. Výstavba II. etapy pozvolně naváže na první fázi a bude dokončena na podzim 2016. Kromě moderního bydlení pro cca 300 rodin vzniknou v projektu i prostory pro obchody, služby, galerie pro české fotografy spojená s kavárnou a zrekonstruovaný bulvár pro umělecké vyžití. Vznikne tady tak přirozený prostor pro odpočinek i získání nové inspirace.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *