Pondělí 23. října. Svátek má Teodor.

Airbnb otevřelo centrum řešení sousedských stížností

02.06.2016 10:06 Tisková zpráva:

Sousedé Airbnb hostitelů mohou od dnešního dne navštívit webovou stránku www.airbnb.cz/neighbors, která vznikla za účelem řešení stížností a problémů. Soused, který zaznamená problém, např. hluk v době nočního klidu, problémy s parkováním, ale i obavy o svou bezpečnost, může na daných stránkách svoji stížnost sdílet. Podněty se bude obratem zabývat tým Airbnb, který v případě, že se bude stížnost shodovat s aktivní nabídkou ubytování na Airbnb, odešle přímo hostiteli. 

Údaje o člověku, který stížnost podal, nebudou hostiteli předány, pokud zadavatel sám nebude chtít. Na informace, které uvede ve formuláři, se vztahují podmínky ochrany osobních údajů. Zadavatel může také požádat o zpětnou vazbu, v jaké fázi se řešení problému nachází.

Ke každé stížnosti bude tým Airbnb přistupovat s nejvyšší prioritou a se snahou zajistit takové podmínky, aby byl problém vyřešen v co možná nejkratším čase. Hostitelství je především velká zodpovědnost. Opakované porušování Airbnb standardů může mít za následek pozastavení činnosti uživatele nebo odstranění z Airbnb komunity. Právě komunita hostitelů, hostů a lidí žijících v sousedství představuje základ celého Airbnb. 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *