Sobota 08. května. Je Statní Svátek - Den vítězství.

Budova Na Příkopě 14 vítá nového nájemce, společnost HubHub

12.03.2018 01:03 Tisková zpráva:

Společnosti IMMOFINANZ a LORDSHIP, partneři v rámci společného podniku a majitelé budovy Na Příkopě 14, podepsaly nájemní smlouvu na 2.000 m2 s nájemcem HubHub. Vůbec první coworkingový koncept tohoto druhu v České republice bude spuštěn po dvou již existujících centrech v Bratislavě a Varšavě. Nový HubHub bude otevřen a uvítá první zákazníky v srdci Prahy v létě 2018.

Budova Na Příkopě 14 je situována na jedné z nejznámějších a nejvyhledávanějších nákupních tříd v Praze. Nabízí přibližně 17.000 m2 exkluzivních maloobchodních a moderních kancelářských prostor v deseti patrech a poskytuje 150 parkovacích míst v podzemních garážích.

Celkovou rekonstrukci a rozšíření této památkově chráněné budovy v ulici, která si získala proslulost coby prestižní nákupní a kancelářská adresa, provedly společnosti IMMOFINANZ a LORDSHIP. Rekonstrukce byla dovršena v roce 2014, obdržela certifikát LEED Gold a zvítězila v uznávaných soutěžích Best of Realty či CIJ Awards.

HubHub se zařadí k současným prestižním nájemcům, jako jsou Hamleys, jedno z nejstarších hračkářství na světě, nebo globální advokátní kanceláře White & Case a DLA Piper.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *