Neděle 22. října. Svátek má Sabina.

BYTY U DUBU – projekt v Modřanech reaguje na poptávku realitního trhu

01.04.2014 02:04 Tisková zpráva:

BYTY U DUBU postaví developer Kuchař & Thein s.r.o. v pražských Modřanech, mezi ulicemi Generála Šišky, Soukalova a K Dolům, v sousedství stávající zástavby rodinných domů. Ke spolupráci přizvali renomovaný ateliér ABM architekti, a společně s Ing. arch. Petrem Bouřilem navrhli architektonicky zajímavý bytový dům s chytrými dispozicemi a nízkými energetickými náklady.

„Přinesli jsme na trh bytový dům, který bude svým majitelům šetřit peníze, optimalizovali jsme veškeré vstupní náklady tak, abychom ušetřili a tuto výhodu promítli do ceny bytů. Dle našich zkušeností je poptávka především o kombinaci kvalitně odvedené práce, spolehlivého partnera a dobré ceny.  A to je to, co zde lidem nabízíme,“ říká Jiří Thein.

„ Jednou z předností našeho projektu, jsou již zmíněné ceny –  začínají na 34 612 Kč/m2 vč. DPH, což je velice příjemná částka při srovnání s obdobnými bytovými projekty v Praze, které se ovšem řadí do nižší energetické třídy C nebo D. Další předností je standard vybavení. Již v základu STANDARD nabízí kvalitní vybavení, např. obklady a dlažby v koupelnách, na toaletách, sanitu a další. Klienti si mohou individuálně zvýšit standardní vybavení v rámci balíčku STANDARD+, či dle vlastních požadavků v rámci klientských změn. Necháváme lidem určitou svobodu volby. Od nás získají u vybraných smluvních partnerů projektu příspěvek na vybavení v určené cenové hodnotě dle kategorie standardu. Pokud se rozhodnou vybrat např. jiný typ podlahové krytiny než co je v nabídce STANDARD či STANDARD+ použijí náš příspěvek a následně individuálně dořeší výběr s klientským centrem,“ doplňuje informace Jan Kuchař.

Předprodej projektu BYTY U DUBU byl zahájen 1. března a nyní nabízí pro prvních 30 klientů zaváděcí ceny. Orientačně 1+kk za 1,3 mil. Kč vč. DPH, 2+kk za 1,9 mil. Kč vč. DPH,  3+kk za 2,8 mil. Kč vč. DPH.

Od března je od pondělí do pátku také otevřeno prodejní centrum BYTY U DUBU v Pasáži Koruna na Václavské nám. 1.

Zahájení výstavby projektu je naplánováno na 4Q 2014, dokončení na 4Q 2016. 

ARCHITEKTURA A VYBAVENÍ DOMU

Bytový dům je členěný do tří částí se samostatnými vchody, se dvěma podzemními a osmi nadzemními podlažími. Od pátého podlaží se hmota domu postupně zmenšuje, takže v posledním, osmém podlaží jsou jen tři byty. V suterénu nechybí sklepy, garážová stání a společné prostory v podobě míst na kola a dětské kočárky. V přízemí domu jsou také nebytové prostory určené pro menší provozovny, jako třeba květinářství, pekařství nebo jiné služby pro každodenní využití rezidentů.

Téměř všechny bytové jednotky mají balkony, zasklené lodžie nebo terasy. Celý dům bude uzavřen elektronickým vrátným, v každém bytě bude domácí telefon, příprava na kamerový systém a připojení na pult centralizované ochrany. Vjezd do garáží bude ovládán vstupním čipem.

Lokalita a dostupnost

Pražské Modřany patří k oblíbeným rezidenčním lokalitám. Jejich obyvatelé to mají kousek do města i do přírody.

Rezidenční projekt BYTY U DUBU má perfektní dopravní dostupnost a občanskou vybavenost. Zastávky MHD jsou přímo před domem a lokalita je velmi snadno dostupná osobním autem. Projekt vyroste v zástavbě rodinných domů v zabydlené oblasti, kde již nyní plně funguje občanská vybavenost školy, lékař, obchody, služby.

Milovníci sportu v okolí projektu najdou také své vyžití. V blízkosti je vyhlášená branická cyklo a in-line stezka, která vede po pravém vltavském břehu. Na dohled je Freestyle park Modřany, sportovní areál Hamr, sportovní centrum Squasharena, či golfový klub v Hodkovičkách. Ti, kteří upřednostňují klidnější procházky, určitě potěší nedaleká přírodní památka Modřanská rokle v údolí Libušského potoka.

Tisková zpráva Kuchař & Thein s.r.o.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *