EUR 25.405

USD 21.896

REPO sazba ČNB 1.50 %

Inflace 4.9 %

EUR 25.405

USD 21.896

04. 06. 2015

Subjekty:
EKOSPOL

Byty v projektu EKOCITY Hostivař mizí raketovou rychlostí, EKOSPOL proto zahajuje prodej jeho další etapy s 186 byty o půl roku dříve

 


 

„Projekt v Hostivaři překonává naše nejvyšší očekávání. Je více než patrné, že se EKOCITY Hostivař díky bezkonkurenční cenové nabídce a skvělé lokalitě stává jedním z nejžádanějších a nejúspěšnějších projektů rezidenční historie České republiky. Byty v první etapě vyprodáváme raketovou rychlostí, a proto jsme se rozhodli uvolnit druhou etapu do prodeje dříve, než jsme původně plánovali,“ říká Evžen Korec, generální ředitel a předseda představenstva společnosti EKOSPOL, která je lídrem bytové výstavby v České republice.

Atraktivní lokalita, bezkonkurenční ceny

V další etapě projektu EKOCITY Hostivař EKOSPOL na trh uvádí 186 bytů s dostatkem venkovních i podzemních parkovacích stání. Na zájemce čeká velký výběr dispozic od  1+kk až po 4+kk (32,3 – 116,8 m2) s prostornými předzahrádkami, balkony nebo atraktivními střešními terasami. Obdobně jako v první etapě společnost přinesla na trh absolutní novinku – byty 1+kk+sk. Tyto garsonky disponují moderně vyřešeným stavebně odděleným spacím koutem a poskytují tak komfort bytu 2+kk. Ceny bytů začínají na bezkonkurenčních 1,39 milionu korun u 1+kk, 1,75 milionu korun u 2+kk a 2,39 milionu korun u 3+kk!

Lokalita v Hostivaři spojuje skvělou dopravní dostupnost do centra s klidnou lokalitou plnou zeleně, sportovního vyžití a skvělé občanské vybavenosti. Chloubou lokality je Přírodní park Hostivař-Záběhlice. Jeden z nejvýznamnějších rekreačních areálů v Praze nabízí pro chvíle odpočinku malebné stezky, písčité pláže, dětská hřiště nebo cyklostezky. V okolí bytového areálu se nachází mateřské, základní a střední školy, ordinace lékařů, veterinární stanice, plavecký areál, sportovní haly, obchodní centrum či golfové hřiště.

Vstoupit do diskuze Žádný příspěvek

Vývoj fincentrum hypoindexu

%2.32 Aktuální výše Hypoindexu

2.21%

2.15%

2.11%

2.07%

2.02%

1.98%

1.96%

1.94%

1.93%

1.94%

1.98%

2.06%

2.13%

2.23%

2.32%
Historie vývoje


Související články

kritika nového stavebního zákona

Propad stavebnictví se nezastavil ani letos, v lednu se začalo stavět méně bytů než loni

Foto: Shutterstock České stavebnictví se stále nevzpamatovalo z dlouhodobých omezení způsobených koronavirovou infekcí. Po loňském celoročním propadu pokračovalo ve stejném trendu i první letošní měsíc. Stavební produkce v lednu podle aktuálních dat Českého statistického úřadu (ČSÚ) klesla meziročně o 5,2 procenta.

Text: Milan Vodička

15. 03. 2021

Smlouva při prodeji a koupi nemovitosti

Kupní smlouva na nemovitost: Co musí obsahovat a na co si dát největší pozor?

Podpis kupní smlouvy je při převodu vlastnictví nemovitosti jedním z klíčových kroků. Za svůj život se s kupní smlouvou na nemovitost jednou či vícekrát setká většina z nás, ať už v roli kupujícího, nebo prodejce. Jaké údaje jsou v kupní smlouvě na nemovitost zásadně nezbytné? Jak se kupní smlouva liší v případě prodeje družstevního bytu? A proč se vyplatí nechat si […]

Text: Hana Bartušková

01. 12. 2020


Diskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

 
 
 Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.