EUR 25.405

USD 21.896

REPO sazba ČNB 1.50 %

Inflace 4.9 %

EUR 25.405

USD 21.896

01. 06. 2015

Bývalý šéf Fora Karlín Ondřej Špalek se stal provozním ředitelem Panattoni

 


 

„Ondřej Špalek úspěšně uvedl společenské a administrativní centrum Forum Karlín, v našem hledáčku však byl už díky dřívějším bohatým zkušenostem v oblasti nemovitostí a financí. Jsem rád, že jsme ho získali právě my a těším se, že se stane opravdovým srdcem naší společnosti, které bude koordinovat všechny její životní funkce,“ říká Pavel Sovička, generální ředitel Panattoni Europe pro ČR a Slovensko.

„Obdivuhodný vzestup české pobočky Panattoni sleduji dlouhodobě, proto mi snad na přivítanou projde oblíbené klišé: Tuto příležitost beru jako obrovskou výzvu a šanci podílet se na řadě atraktivních projektů. Vidím tu velkou perspektivu a prostor pro dynamický rozvoj, vždyť společnost Panattoni byla letos vyhlášena nejlepším průmyslovým developerem střední a východní Evropy,“ říká Ondřej Špalek, nový provozní ředitel Panattoni Europe pro ČR a Slovensko.

Ondřej Špalek během své 10leté kariéry v oblasti developmentu uzavřel bankovní úvěry v celkovém úhrnu 100 milionů eur. Před angažmá ve Foru Karlín byl zaměstnán nejdéle jako finanční ředitel (CFO) skupiny Crestyl Real Estate, kde řídil mimo jiné restrukturalizaci firmy po akvizici společnosti ICKM Real Estate, v níž dříve sám pracoval. V minulosti také působil jako Senior Consultant poradenské společnosti Ernst & Young nebo analytik auditorské společnosti Arthur Andersen. Vystudoval účetnictví a finanční řízení podniku na VŠE v Praze. Nedávno dokončil postgraduální studium Executive MBA na University of Pittsburgh a přivezl si domů řadu ocenění, například titul nejlepšího evropského studenta roku.

Vstoupit do diskuze Žádný příspěvek

Vývoj fincentrum hypoindexu

%2.32 Aktuální výše Hypoindexu

2.21%

2.15%

2.11%

2.07%

2.02%

1.98%

1.96%

1.94%

1.93%

1.94%

1.98%

2.06%

2.13%

2.23%

2.32%
Historie vývoje


Související články


Diskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

 
 
 Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.