EUR 24.525

USD 24.754

REPO sazba ČNB 7.00 %

Inflace 17.2 %

EUR 24.525

USD 24.754

11. 11. 2019

0 komentářů

Subjekty:
CENTRAL GROUP

Central Group přichází s novým rezidenčním projektem na Praze 10 a také s vybavením zdarma k bytům na Praze 9

 

Největší český rezidenční stavitel zařadil od 11. listopadu do nabídky 51 bytů ve zbrusu novém projektu Park Zahradní Město II. V energeticky úsporném bytovém domě v oblíbené lokalitě Prahy 10 si nové bydlení vyberou jednotlivci, mladé páry i rodiny s dětmi. Central Group ale připravil i vánoční dárek v podobě vybavení bytu a ateliéru v hodnotě až 350 tisíc korun. Vybavení zdarma získají zájemci, kteří do konce roku uzavřou smlouvu v projektech Harfa Design Residence a Rezidence U Radnice na Praze 9. 


Oblast Záběhlic a Hostivaře patří dlouhodobě k nejvyhledávanějším místům pro bydlení v Praze. Central Group zde proto navazuje na předchozí úspěšný rezidenční projekt a připravuje moderní bytový dům Park Zahradní Město II. Zájemci zde mohou od 11. listopadu vybírat z promyšlených dispozic 1+kk až 4+kk. Všechny byty mají balkony nebo prostorné terasy a některé i praktické předzahrádky. Samozřejmostí je u většiny bytů podzemní parkovací stání, které je u Central Group vždy zahrnuto v ceně.
„V minulosti jsme si ověřili na vedlejším bytovém domě, že je tato část Prahy zájemci o bydlení v širším centru velmi vyhledávaná. Je to tradiční a osvědčená rezidenční lokalita s veškerou občanskou vybaveností a hlavně snadnou dopravní dostupností. Do centra Prahy se lze pohodlně dostat městskou hromadnou dopravou za 16 minut,“ popsala výhody projektu Michaela Tomášková, výkonná ředitelka Central Group.
V těsné blízkosti domu se nachází velký supermarket a jen 4 minuty chůze od domu je moderní obchodně-zábavní centrum s řadou obchodů, restaurací, služeb, saunovým světem, fitness či multikinem. V docházkové vzdálenosti je také několik škol a školek a blízko je to i do přírody. Během deseti minut je totiž možné dojít do oblíbeného Hostivařského lesoparku s přehradou a koupalištěm.
Vybavení zdarma v hodnotě až 350.000 Kč ke všem bytům u metra na Praze 9
Central Group přichází i se speciální předvánoční akcí. Od 11. listopadu totiž přidává ke každému bytu a ateliéru v projektech Harfa Design Residence v pražské Libni a Rezidence u Radnice ve Vysočanech vánoční dárek. Jestliže zákazníci v těchto projektech na Praze 9 uzavřou smlouvu do konce roku, získají zdarma poukázku na vybavení bytu od společností INDECO nebo HANÁK v hodnotě až 350.000 Kč. „S blížícím s termínem dokončení těchto projektů klienti čím dál častěji řeší budoucí podobu interiéru svého nového bytu. Poukázka na vybavení od těchto předních českých výrobců jim umožní vybrat si s předstihem vybavení přesně podle svých představ,“ doplnila Tomášková.
Designový bytový dům Harfa Design Residence vyrůstá přímo vedle obchodního centra Galerie Harfa a jen kousek pěšky od stanice metra B Českomoravská. Již v září byla dokončena hrubá stavba. Ve vysokém standardu nechybí dřevěné podlahy s podlahovým vytápěním, kvalitní posuvná hliníková okna či luxusní designové koupelny.
Rezidence U Radnice bude dokončena letos v prosinci a je synonymem pro nadstandardní bydlení přímo v srdci Prahy 9 jen 60 metrů od stanice metra Vysočanská. Byty v patrech mají balkony nebo velkorysé terasy, z těch nejvyšších je krásný výhled na celou Prahu. Byty v přízemí zde zase umožní majitelům odpočívat na soukromých předzahrádkách. Vznikne zde i unikátní privátní park ve vnitrobloku.

Vstoupit do diskuze 0 komentářů

Vývoj fincentrum hypoindexu

%6.2 Aktuální výše Hypoindexu

2.67%

2.84%

3.14%

3.39%

3.81%

4.14%

4.52%

4.62%

4.88%

5.33%

5.71%

6.24%

6.28%

6.23%

6.2%
Historie vývoje


Související články

Průzkum: Lidé si dnes pořizují byt až ve 45 letech, mohou za to i hůře dostupné hypotéky

Věková struktura lidí, kteří si pořizují nový byt, se mění. Byty si oproti minulým letům kupují starší lidé. Zatímco v roce 2015 byl průměrný věk kupujících 39 let, v roce 2020 to bylo 43,7 let a letos je to 45,4 roku. Vyplývá to z prodejních statistik společnosti Central Group.

Text: Milan Vodička

Foto: Shutterstock

26. 08. 2022

Hypoteční sazby začínají být neúnosné i pro střední třídu

Očekávání otočení vývoje hypotečních sazeb se stále posouvá. Na počátku roku se hovořilo o tom, že by sazby mohly začít klesat na začátku roku 2023. Dnes se už hovoří spíše o jeho konci. Dopady zvyšujících se úrokových sazeb jsou samozřejmě vidět na vývoji splátek hypoték, které už dnes dosahují takových čísel, že i pro střední […]

Text: redakce hypoindex.cz

Foto: Shutterstock

03. 08. 2022

Ceny nových bytů se dostaly na vrchol, klesat ale nebudou

Růst cen nových bytů v Praze se ve druhém čtvrtletí zastavil. Nové byty se v průměru prodávaly za 145 783 korun za metr čtvereční. Levnějších bytů se přesto zřejmě v dohledné době nedočkáme.

Text: Jana Zámečníková

Foto: sxc.hu

28. 07. 2022


Diskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.