EUR 25.655

USD 22.059

REPO sazba ČNB 1.50 %

Inflace 4.9 %

EUR 25.655

USD 22.059

11. 11. 2019

Subjekty:
CENTRAL GROUP

Central Group přichází s novým rezidenčním projektem na Praze 10 a také s vybavením zdarma k bytům na Praze 9

 

Největší český rezidenční stavitel zařadil od 11. listopadu do nabídky 51 bytů ve zbrusu novém projektu Park Zahradní Město II. V energeticky úsporném bytovém domě v oblíbené lokalitě Prahy 10 si nové bydlení vyberou jednotlivci, mladé páry i rodiny s dětmi. Central Group ale připravil i vánoční dárek v podobě vybavení bytu a ateliéru v hodnotě až 350 tisíc korun. Vybavení zdarma získají zájemci, kteří do konce roku uzavřou smlouvu v projektech Harfa Design Residence a Rezidence U Radnice na Praze 9. 


Oblast Záběhlic a Hostivaře patří dlouhodobě k nejvyhledávanějším místům pro bydlení v Praze. Central Group zde proto navazuje na předchozí úspěšný rezidenční projekt a připravuje moderní bytový dům Park Zahradní Město II. Zájemci zde mohou od 11. listopadu vybírat z promyšlených dispozic 1+kk až 4+kk. Všechny byty mají balkony nebo prostorné terasy a některé i praktické předzahrádky. Samozřejmostí je u většiny bytů podzemní parkovací stání, které je u Central Group vždy zahrnuto v ceně.
„V minulosti jsme si ověřili na vedlejším bytovém domě, že je tato část Prahy zájemci o bydlení v širším centru velmi vyhledávaná. Je to tradiční a osvědčená rezidenční lokalita s veškerou občanskou vybaveností a hlavně snadnou dopravní dostupností. Do centra Prahy se lze pohodlně dostat městskou hromadnou dopravou za 16 minut,“ popsala výhody projektu Michaela Tomášková, výkonná ředitelka Central Group.
V těsné blízkosti domu se nachází velký supermarket a jen 4 minuty chůze od domu je moderní obchodně-zábavní centrum s řadou obchodů, restaurací, služeb, saunovým světem, fitness či multikinem. V docházkové vzdálenosti je také několik škol a školek a blízko je to i do přírody. Během deseti minut je totiž možné dojít do oblíbeného Hostivařského lesoparku s přehradou a koupalištěm.
Vybavení zdarma v hodnotě až 350.000 Kč ke všem bytům u metra na Praze 9
Central Group přichází i se speciální předvánoční akcí. Od 11. listopadu totiž přidává ke každému bytu a ateliéru v projektech Harfa Design Residence v pražské Libni a Rezidence u Radnice ve Vysočanech vánoční dárek. Jestliže zákazníci v těchto projektech na Praze 9 uzavřou smlouvu do konce roku, získají zdarma poukázku na vybavení bytu od společností INDECO nebo HANÁK v hodnotě až 350.000 Kč. „S blížícím s termínem dokončení těchto projektů klienti čím dál častěji řeší budoucí podobu interiéru svého nového bytu. Poukázka na vybavení od těchto předních českých výrobců jim umožní vybrat si s předstihem vybavení přesně podle svých představ,“ doplnila Tomášková.
Designový bytový dům Harfa Design Residence vyrůstá přímo vedle obchodního centra Galerie Harfa a jen kousek pěšky od stanice metra B Českomoravská. Již v září byla dokončena hrubá stavba. Ve vysokém standardu nechybí dřevěné podlahy s podlahovým vytápěním, kvalitní posuvná hliníková okna či luxusní designové koupelny.
Rezidence U Radnice bude dokončena letos v prosinci a je synonymem pro nadstandardní bydlení přímo v srdci Prahy 9 jen 60 metrů od stanice metra Vysočanská. Byty v patrech mají balkony nebo velkorysé terasy, z těch nejvyšších je krásný výhled na celou Prahu. Byty v přízemí zde zase umožní majitelům odpočívat na soukromých předzahrádkách. Vznikne zde i unikátní privátní park ve vnitrobloku.

Vstoupit do diskuze Žádný příspěvek

Vývoj fincentrum hypoindexu

%2.43 Aktuální výše Hypoindexu

2.15%

2.11%

2.07%

2.02%

1.98%

1.96%

1.94%

1.93%

1.94%

1.98%

2.06%

2.13%

2.23%

2.32%

2.43%
Historie vývoje


Související články

Jak reagovat, když vám v současnosti dorazí oznámení o zvýšení ceny za dodávky energií?

Mnoho dodavatelů energií právě informuje své zákazníky o nutné změně ceníku s odůvodněním, že za současné situace raketového růstu cen už nejsou schopni dodávat energie za původních podmínek, které slíbili při uzavření smlouvy. Mají na to dodavatelé právo? Co má spotřebitel v takové situaci udělat?

Text: redakce hypoindex.cz

Foto: Shutterstock

11. 10. 2021

V Praze si za průměrný roční plat „koupíte“ jen 3 m2 bytu. Jak se k tomu před volbami staví politické strany?

Foto: Shutterstock Přesně za měsíc nás čekají sněmovní volby. Lze očekávat, že téma prohlubující se nedostupnosti bydlení bude jedním z klíčových. Skutečnost, jak se situace v oblasti bydlení zhoršuje, je naprosto zřejmá z následujícího příkladu. Proto nás zajímaly plány jednotlivých politických stran, které by měly dostupnost bydlení zlepšit. Ceny nemovitostí totiž stále rostou a zřejmě porostou i […]

Text: Milan Vodička

09. 09. 2021


Diskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

 
 
 Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.