Čtvrtek 25. února. Svátek má Liliana.

CENTRAL GROUP uvádí do prodeje další dva nové projekty a pokračuje tak ve velké podzimní nabídce. Tentokrát jde o více než 230 bytů v Holešovicích a na Břevnově

14.09.2015 01:09 Tisková zpráva: CENTRAL GROUP

Oba bytové projekty jsou již v pokročilé fázi výstavby a budou dokončeny v průběhu příštího roku. Generálním dodavatelem projektu Rezidence Břevnovské centrum, který bude dokončen v dubnu 2016, je společnost VCES, projekt Vltavská vyhlídka s termínem dokončení v srpnu příštího roku staví PRŮMSTAV. Oba projekty jsou realizovány v úsporné třídě energetické náročnosti budovy B.

„Zahájením prodeje dvou zcela nových projektů v Holešovicích a na Břevnově reagujeme na dlouhodobě rostoucí poptávku po novém bydlení v širším centru Prahy. Její neustálý růst sledujeme již od loňského podzimu, kdy jsme zahájili velký projekt na Žižkově a jen za první měsíc v něm prodali více než 100 bytů. Za dva týdny představíme další novinky, celkem během letošního podzimu uvedeme na trh více než 700 nemovitostí v osmi projektech,“ vypočítává Dušan Kunovský, předseda představenstva CENTRAL GROUP.

Moderní cenově dostupné byty u Vltavy i luxusní bydlení s rodokmenem starého Břevnova

Bytový areál Vltavská vyhlídka nabízí celkem 156 moderních a cenově dostupných bytů v žádané a dynamicky se rozvíjející lokalitě Holešovic, na rohu ulic V Háji a Jateční. Velkou výhodou projektu je vynikající dostupnost centra Prahy, kam lze tramvají dojet do 10 minut, a blízkost hned dvou stanic metra. Velká část bytů má nádherný výhled na Vltavu, byty v horních podlažích pak mají navrženy atraktivní střešní terasy. 

Ceny ALL INCLUSIVE včetně DPH a veškerého příslušenství začínají na Vltavské vyhlídce na 37.800 Kč za metr čtvereční, v absolutní cenách lze byty zakoupit již od 1,84 mil. Kč.

Rezidence Břevnovské centrum vyrůstá přímo v centru starého Břevnova, podél ulice Kolátorova. Nabízí celkem 79 bytů v luxusním standardu provedení REZIDENCE. Je určena zájemcům o bydlení v prestižní lokalitě s kompletní občanskou vybaveností, která dlouhodobě patří mezi vůbec nejatraktivnější místa k bydlení v metropoli. Veškeré služby, obchody, sportovní a kulturní vyžití i veřejná vybavenost jsou v docházkové vzdálenosti, rychlou dopravní dostupnost 15 minut do centra Prahy zajišťuje přímá tramvajová linka. Přímo u domu se navíc nachází autobusová zastávka, odkud cesta na stanici metra trvá jen 6 minut. 

Cenová úroveň luxusních bytů na Břevnově začíná na 64.000 Kč včetně DPH za metr čtvereční, nové byty zde lze zakoupit za ceny začínající na 2,44 milionů korun. 

Zahájení prodeje exkluzivních bytů v centru Prahy proběhne již za dva týdny, zájemci teď mají poslední možnost se registrovat 

Poslední dva týdny zbývají do zahájení prodeje již dokončeného a dlouho očekávaného luxusního projektu přímo v centru metropole, bytových viladomů Rezidence Park Nikolajka na Smíchově. Unikátní limitovanou nabídku exkluzivního bydlení v prestižní vilové čtvrti v památkové zóně blízko Malé Strany totiž CENTRAL GROUP uvolní do prodeje již 1. října. 

Projekt nabídne ojedinělý výběr ze 105 bytů o dispozicích od 1+kk až po 5+kk s nádhernými výhledy do okolní zeleně i na panorama Prahy. Nyní se na Nikolajce dokončují exkluzivní interiéry s řadou designových prvků tak, aby vše bylo připraveno na říjnové zahájení prodeje. 

Zájemci o tento projekt tak mají poslední dva týdny na to, aby se na webových stránkách www.park-nikolajka.cz zaregistrovali k přednostnímu přístupu ke kompletní nabídce bytů a mohli si tak vybírat mezi prvními. 

„Zájem o tento unikátní projekt, jehož příprava a realizace trvala neuvěřitelných 13 let, již nyní předčil veškerá naše očekávání. Během prvních čtrnácti dnů se nám totiž registrovalo již více než 200 zájemců, a to bez jakéhokoli marketingu. Je tedy velice pravděpodobné, že ty nejzajímavější byty se prodají právě těmto předem registrovaným zájemcům,“ uzavírá Dušan Kunovský.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *