Úterý 17. října. Svátek má Hedvika.

CENTRAL GROUP vstupuje do segmentu luxusních bytů. Od 1. října zahajuje prodej exkluzivního projektu Rezidence Park Nikolajka v prestižní vilové čtvrti v centru Prahy

29.09.2015 03:09 Tisková zpráva:

Rezidence Park Nikolajka tvoří dva komorní bytové vila domy situované do klidné lokality prestižní vilové čtvrti. Vdomě A se nachází celkem 68 bytů a dům B nabízí 37 bytových jednotek. Zájemci si mohou vybírat z široké nabídky dispozic od účelně řešených 1+kk až po velkorysé penthousy 5+kk s rozlehlými střešními terasami. V suterénech budov je dostatek prostorných parkovacích stání a sklepů pro uložení sezónních věcí.

Unikátní je zejména lokalita projektu v městské památkové zóně, jejíž charakter určují okolní secesní vily a historická usedlost Nikolajka. Díky jedinečné poloze na konci slepé ulice U Nikolajky jde o mimořádně klidné místo v zeleni. Umístění domů ve svahu nad Prahou poskytuje nádherné výhledy na město a do korun okolních vzrostlých stromů a dlouhodobě platí za velmi prestižní a vyhledávanou rezidenční adresu.

Po 13 letech práce přichází CENTRAL GROUP s nabídkou bydlení, které není pro každého

O výjimečnosti projektu však nesvědčí jen jeho lokalita, ale i exkluzivní standard provedení bytů i společných prostor. Fasády domů jsou obloženy kamenem, ve společných částech jsou použita skleněná zábradlí, luxusní obklady a dlažby či velká dřevěná okna s posuvnými francouzskými dveřmi. Vybavení jednotlivých bytů pak zahrnuje například luxusní dřevěné parkety, velkoformátové obklady a temperované dlažby v koupelnách, bezfalcové interiérové dveře a řadu dalších designových prvků. Byty ve vyšších podlažích jsou navíc vybaveny klimatizací, u větších bytů jsou v koupelnách navrženy hydromasážní vany.

A ještě něčím je projekt výjimečný. Svým příběhem. „Zrození Rezidence Park Nikolajka opravdu nebylo lehké. Zní to až neuvěřitelně, že příprava a realizace celého projektu trvala téměř 13 let. Dnes ale vidím, že výsledek za všechnu tu námahu a čas stál. Díky naší vytrvalosti tu vznikla exkluzivní limitovaná nabídka bydlení, které nemá na současném trhu obdoby a samozřejmě není určeno pro každého,“ říká Dušan Kunovský, předseda představenstva CENTRAL GROUP.

I přes úplné dokončení projektu budou mít klienti možnost volby při výběru vnitřního vybavení svého bytu a barevného sladění interiéru. Část bytů je totiž kompletně dokončena a připravena k okamžitému nastěhování, zatímco u další části je možný výběr z široké nabídky exkluzivního vnitřního vybavení, a to již v rámci základní kupní ceny bytu.

„Pro snazší představu o vysoké kvalitě celého projektu a úrovni vnitřního vybavení bytů i společných prostor jsme pro zájemce přímo v projektu připravili tři ukázkové byty, které je možné navštívit prakticky kdykoli po dohodě s naším prodejcem. Jsem si jistý, že při osobní prohlídce lokalita i projekt samotný každého zájemce doslova uchvátí,“ dodává Dušan Kunovský.

Exkluzivní byty až za 28 milionů bude prodávat speciálně proškolený tým

Unikátnost a výjimečnost tohoto bytového areálu a očekávaný obrovský zájem o projekt si zasluhuje i specifickou formu prodeje a nadstandardní klientský přístup. „Již před oficiálním zahájením prodeje se u nás zaregistrovalo více než 400 zájemců. V prvních týdnech proto budeme přednostně pracovat především s nimi,“ doplňuje Dušan Kunovský s tím, že jeho firma vyčlenila tým speciálně proškolených prodejců, kteří budou mít na starosti výhradně tento projekt a budou schopni uspokojit nejen česky, ale i anglicky a rusky mluvící zájemce.

Ceny bytů včetně DPH a exkluzivního standardu provedení PREMIUM se v Rezidenci Park Nikolajka pohybují od 3,3 do 27,9 milionů korun, metrová cena bytů začíná na 69.000 korunách za metr čtvereční. Více informací o projektu naleznete na www.park-nikolajka.cz.

Expanze do exkluzivního segmentu je logickým následkem dlouhodobě rostoucí poptávky 

Rozšiřování aktivit společnosti CENTRAL GROUP do segmentu exkluzivního bydlení je dalším logickým krokem v její expanzi. Firma, která byla vždy spojována hlavně s velkými developerskými projekty ve středním cenovém segmentu, totiž již v minulém roce zahájila prodej a výstavbu největšího rezidenčního areálu v centru Prahy – Residence Garden Towers na Žižkově. Cenově dostupné a zároveň luxusní bydlení s řadou doplňkových služeb pro rezidenty a obchodním parterem v přízemí se rázem stalo prodejně nejúspěšnějším projektem v širším centru, když se zde jen během prvního měsíce prodalo více než 100 bytů. A dnes, necelý rok před dokončením stavby, je prodáno již téměř 300 bytů.

„Residence Garden Towers nám ukázala, že je zde velká a několik let zadržovaná poptávka po nadstandardním bydlení v centru metropole. Dokládá to i obrovský zájem o další projekty tohoto typu v Holešovicích a na Břevnově, jejichž prodej jsme zahájili letos na podzim. Další nové rezidenční projekty v centru města proto představíme v nejbližší době,“ slibuje Dušan Kunovský.

Do budoucna jeho firma plánuje také další expanzi, tentokráte do segmentu investičních bytů v širším centru města, které by mohla prodávat jednotlivcům i realitním investorům s možností garantovaného výnosu. Zahájení pilotního projektu v tomto segmentu přijde již v průběhu příštího roku, v němž firma plánuje zařadit do nabídky a zároveň zahájit výstavbu dalších téměř 1.300 bytů v 11 nových etapách nebo zcela nových rezidenčních projektech.

Zdroj: Tisková zpráva CENTRAL GROUP

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *