Středa 18. října. Svátek má Lukáš.

CENTRAL GROUP zahajuje prodej nového projektu Letňanské zahrady se zaváděcí slevou – 5 %. Ceny bytů zde začínají již na 30.500 Kč za metr čtvereční

02.03.2015 07:03 Tisková zpráva: CENTRAL GROUP

„V minulých letech jsme v našem již dokončeném sousedním projektu Nové Letňany zkolaudovali a prodali více než 700 nových bytů. Celá lokalita se díky tomu stala jedním z nejatraktivnějších míst pro bydlení v celé Praze. Nový projekt Letňanské zahrady navazuje na tento prodejní úspěch a je koncipován tak, aby byty opět byly cenově nejvýhodnější alternativou nového bydlení v blízkosti metra v Praze. Na základě přání klientů jsme navíc navýšili podíl větších bytů určených pro rodiny s dětmi,“ přibližuje nový projekt Dušan Kunovský, předseda představenstva CENTRAL GROUP.

Ceny bytů ALL INCLUSIVE včetně DPH, veškerého příslušenství a vysokého standardu provedení KOMFORT zde začínají již na 30.500 Kč za metr čtvereční. To znamená, že byty 1+kk pořídí zájemci již za 1,4 milionu Kč, byty 2+kk startují na 2,4 mil. Kč, dispozice 3+kk jsou k mání od 2,9 mil. Kč a ceny bytů 4+kk začínají na 3,9 milionu korun. Díky bezkonkurenční Hypotéce CENTRAL GROUP s garantovanou úrokovou sazbou 1,99 % ročně si tak vlastní nové bydlení mohou zájemci pořídit již od 4.700 Kč měsíčně.

Úsporné rodinné bydlení v přírodě a blízko stanice metra 

V první etapě projektu Letňanské zahrady vzniknou celkem čtyři atraktivní nízkopodlažní domy se 131 byty o dispozicích od 1+kk až po 4+kk a s komerčními prostory v přízemí vhodnými pro zřízení kavárny a obchodu. U bytů v horních ustupujících podlažích jsou navrženy atraktivní střešní terasy. Zajímavou alternativou pro rodiny s dětmi mohou být byty v přízemí s velkorysými předzahrádkami o výměře až 355 m2, podle nichž dostal projekt svůj název.

Byty v Letňanských zahradách nabízejí vysoký standard provedení KOMFORT. Úsporu nákladů na bydlení zajistí rezidentům třída energetické náročnosti budovy B. Výstavba první etapy projektu již probíhá a bude dokončena v červnu 2016. Generálním dodavatelem stavby byla v náročném pětikolovém výběrovém řízení vybrána osvědčená stavební společnost PP 53 a.s.

Atraktivní lokalita s tradicí a kompletní občanskou vybaveností 

Lokalita projektu Letňanské zahrady vyniká kompletní občanskou vybaveností, blízkostí stanice metra C – Letňany a oblíbeného nákupního a zábavního centra OC Letňany s mnoha restauracemi, multikinem, plaveckým bazénem, ledovou arénou a dalšími službami.

V bezprostředním sousedství projektu se nachází nový Lesopark Letňany se stezkami pro běžce, bruslaře, cyklisty i běžkaře. Letňanské zahrady jsou tak ideální volbou pro všechny, kdo hledají moderní a cenově dostupné bydlení v přírodě a přitom se všemi výhodami města na dosah.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *